Montreal – Ottawa 5:2 (kon.) | Florida – Toronto 4:3 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 4:3 (1:0 po s.n.)
Washington – Buffalo 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – LA Kings 4:3 (po pr.) | Columbus – Anaheim 1:2 (po pr.)
Nashville – NJ Devils 2:1 (2:1 po s.n.) | Colorado – Dallas 6:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 5:1 (kon.)
NY Rangers – Vegas 3:4 (po pr.) | Carolina – Arizona 3:0 (kon.) | St. Louis – Calgary 2:7 (kon.)
Boston – Buffalo 2:4 (kon.)
Columbus Blue Jackets
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Anaheim Ducks
cz Nedeľa 16.12.2018, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je z mé strany již vše, přeji dobrou noc a příště na počtenou! (03:48:31)

Ondřej Kaše (ANA) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:00

Velice vyrovnaný zápas mezi Columbusem a Anaheimem kdovíjakou přehlídku hokejové krásy nenabídl. Ba naopak – byl to hlavně boj a prim hráli oba brankáři. Domácí se v první třetině dostali vedení zásluhou Nutivaary, o odpověď Ducks se ale o čtyři minuty později postaral Sprong a stav 1:1 nakonec vydržel až do prodloužení, ve kterém právě Daniel Sprong dokonal obrat. Anaheim tak získává deváté vítězství z posledních deseti duelů!

61:19 Daniel SPRONG - 1:2

61:19
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Jones vyhodil puk na zakázané uvolnění, načež se hra vrátila před Bobrovského. Ihned po vyhraném buly se kotouče ujal DANIEL SPRONG, najel si mezi kruhy a poté vypálil přesně pod břevno! Asistence: Adam Henrique.

60:35
    Seth Jones vyhnal Montoura do středního pásma, svěřenci Randyho Carlylea však i nadále drží puk na svých hokejkách.

60:01

Skutečně tomu tak je. Šedesát mnut hry o vítězi nerozhodlo, následovat tak bude prodliužení.

60:00

59:32
    Hosté se díky kapitánovi Getzlafovi osvobodili, vše nasvědčuje tomu, že se v Nationwide Areně bude prodlužovat.

59:00
    Minutu před koncem mohl Jenner rozhodnout, z bezprostřední blízkosti ale těsně minul branku Ducks!

58:14
    Pierre-Luc Dubois omylem vychýlil anaheimskou svatyni z její pozice, hra je tak znovu přerušena.

57:33
    S blížícím se koncem třetí třetiny je hra velmi rozkouskovaná, hostující lodivod Randy Carlyle si nyní navíc vybral oddechový čas.

56:27
    Pas na rozjetého Kašeho byl příliš prudký, puk tak nakonec doletěl až na zakázané uvolnění.

56:04
    Ryan Getzlaf na konci dlouhého a náročného střídání nic neriskoval a jen vyhodil puk do útočné třetiny.

55:16
    Hra se nyní neustále přelévá ze strany na stranu, po nepovedené rozehrávce Murrayho se může kupředu vydat Brandon Montour.

54:32
    Seth Jones to zkusil od modré, Gibson měl ale dobrý výhled a ukryl kotouč ve své lapačce. Následovat bude komerční přestávka.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 13. Nutivaara (Jenner) – 16. Sprong (Manson), 62. Sprong (Henrique)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – R. Murray, S. Jones, Werenski, D. Savard, Nutivaara, Harrington – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno, Jenner, J. Anderson – Sedlák, Wennberg, Bjorkstrand – Hännikäinen, Dubinsky, Riley Nash.
    Anaheim Ducks: Gibson (Ch. Johnson) – H. Lindholm, Montour, Ja. Larsson, Manson, Mahura, Dotchin – Åberg, Getzlaf, O. Kaše – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Henrique, Sprong – Street, Rowney, Sherwood.

Rozhodca: MacDougall, Furlatt – Nowak, Gibbs