Pardubice – Bulldogs 6:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:3 (po pr.) | Česká Lípa – Ostrava 6:5 (po pr.)
Liberec – Znojmo 6:4 (kon.) | Otrokovice – Chodov 4:5 (kon.) | Královské Vinohrady – Střešovice 6:5 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
4:3 (2:0, 1:1, 0:2 - 1:0)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Nedeľa 16.12.2018, 17:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga (CZ) • 16. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:01:51)

Nejlepší hráči tohoto utkání:

Jan Jelínek – Lukáš Hájek

Je dobojováno! Utkání dnes podle předpokladů nabídlo vyrovnaný boj, ovšem dlouho to vypadalo na vítězství domácích v základní hrací době. Mladá Boleslav se dostala do tříbrankového náskoku, ovšem Vítkovice nic nezabalily a dokázaly srovnat! O vítězi tak rozhodovalo prodloužení, ve kterém uspěli domácí florbalisté.

62:20 Jan JELÍNEK - 4:3

62:20
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí nakonec dokázali zužitkovat tlak, který si v úvodu prodloužení vypracovali. Na konci celé akce byl zakončující JAN JELÍNEK! Asistence: Jan Natov.

61:59
    Hraje se na útočné polovině domácího týmu. Mladoboleslavští florbalisté jsou nebezpečnějším týmem, hosté se pouze brání.

61:03
    O malou chvíli později zakončoval také Tomašík, jenže jeho pokus se k Součkovi nedostal, zablokoval ho Delong.

60:42
    Domácí začali aktivně, první střelecký pokus zaznamenal Curney. Souček byl pozorný, balónek dokázal vyrazit do bezpečí.

60:06
    Úvodní buly patřilo domácím, Curney byl úspěšný.

60:01

Střely ve třetí třetině: 4-8

Je to tak! Mladá Boleslav sice vedla tříbrankovým rozdílem, ovšem hosté dokázali srovnat. Šedesát minut hry nerozhodlo o vítězi, za malou chvíli začne prodloužení!

60:00

59:42
    Střela Krzyžanka skončila mimo. Hostující florbalisté teď drží balónek za vlastní brankou a vypadá to, že se bude prodlužovat!

58:55
    Do kontru se dostával Tomašík. Domácí florbalista však nedokázal zakončit mezi tři tyče!

58:05
    Po delší době o sobě dali vědět i domácí, zakončoval Bína. Souček vyrazil před sebe, poté se natáhl až na hranici brankoviště.

57:22
    Do konce třetí dvacetiminutovky zbývají necelé tři minuty, u balónku jsou Vítkovice, které se ženou za senzačním obratem.

56:48
    Hosté jsou aktivnější, o další střelu se postaral Řezanina. Dobrý obranný zákrok nakonec předvedl Řehoř.

Štěpán Slovák

Góly a asistencie: 2. Gruber (Tomašík), 7. Řehoř (Pluhař), 34. Bína (t.s.), 63. Jelínek (Natov) – 40. Firda (Hájek), 54. Řezanina (Hájek), 57. Bräuer (Sladký)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Řehoř, Höffer, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Bína – Tokoš, Pluhař, Gruber – Curney, Tomašík, Natov.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Řezanina, Nehera, Děček, Jastřembský – Firda, Oborák, Sladký – Černý, Hájek, Bräuer – Delong, Besta, Jan Šebesta.

Rozhodca: Černý, Janoušek