Chicago – Nashville 3:4 (po pr.) | Calgary – Colorado 5:3 (kon.) | Anaheim – Ottawa 1:2 (po pr.)
Chicago Blackhawks
3:4 (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
Nashville Predators
cz Štvrtok 10.01.2019, 02:00 • United Center, Chicago • NHL

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek noci a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (04:49:36)

Dnešní utkání sleduje 21.255 diváků.

Máme tu konec dnešního zápasu, které nakonec muselo rozhodnout, až prodloužení. Nashville přitom v zápase vedl již 3:1, přesto o náskok přišel. Za domácí se v dnešním utkání trefily DeBrincat, Toews a Anisimov. Za hosty skórovaly Sissons, Arvidsson a dvakrát Forsberg.

61:00 Filip FORSBERG - 3:4

61:00
    Nashville právě vstřelil branku!
    Máme rozhodnuto. FILIP FORSBERG to vzal na sebe, natlačil se na pravé straně před Deliu a překonal ho střelou do horního rohu branky. Asistence: Mattias Ekholm, Calle Järnkrok.

60:29
    Hosté usazeni v útočném pásmu.

60:01
    Buly pro Nashville.

60:01

Po základní hrací době máme vyrovnáno 3:3. Ve třetí třetině se o vyrovnání postaral ARŤOM ANISIMOV. Čeká nás tedy prodloužení hráno 5 minut se třemi hráči na obou stranách.

Uvidíme, jestli rozhodně prodloužení a nebo budeme muset jít do samostatných nájezdů.