Vladivostok – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Barys – Red Star Kunlun 1:3 (kon.) | Ufa – Riga 3:2 (po pr.)
Jaroslavľ – Petrohrad 0:4 (kon.)
Barys Nur-Sultan
1:3 (1:2, 0:0, 0:1)
Kunlun
cz Štvrtok 10.01.2019, 14:30 • Kazachstan Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:53:02)

Je konec. Kunlun dnes vyhrál překvapivě v Astaně 3:1. Už v 1. minutě poslal domácí do vedení Alexej Makljukov, ale v 11. minutě srovnal Patrik Lundh a ve 14. minutě otočil vývoj utkání Brandon Yip. Ve druhé třetině jsme se nedočkali branky, i když měla Astana ze hry více. Ve třetí třetině byla hra velice vyrovnaná a ke konci zápasu si domácí vytvořili opět velký tlak, ale nakonec vše pojistil třináct vteřin před koncem utkání střelou do prázdné branky Yip.

59:47 Brandon YIP - 1:3

59:47
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Je rozhodnuto! Ve vlastním pásmu se dostal ke kotouči BRANDON YIP, který trefil prázdnou bránu přes celé kluziště. Bez asistence.

59:36
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Olli Palola – 2 min., podrážení).

59:32
    Kunlun opět dostal puk do středního pásma.

59:06
    Astana se stále snaží o vstřelení branky, ale dnes její výkon není dobrý.

58:41
    Stále se bojuje v pásmu Kunlunu o kotouč, ale následně jej Red Star vyhodil na zakázané uvolnění.

57:59
    Tomi Karhunen si ale následně poradil se střelou soupeře.

57:44
    Domácí hrají v šesti!

57:44
    Následně ovšem Kunlun vyhodil puk na zakázané uvolnění.

57:29
    Nyní se Astana dopustila ofsajdu při přechodu přes modrou čáru.

57:18
    Opět se Red Staru podařilo vyhodit kotouč ze svého pásma a Barys tak musí začít svůj útok znova.

56:16
    Domácí se sice snaží něco vymyslet ve třetině soupeře, ale Kunlun se momentálně velice dobře brání.

55:13

55:01
    A opět se Red Staru povedlo vyhodit puk ze své třetiny.

54:22
    Barys má velkou šanci srovnat stav zápasu v přesilové hře, ale Kunlunu se podařilo vyhodit kotouč ze svého pásma.

Michal Raška

Góly a asistencie: 1. Makljukov (Cormier) – 11. Lundh (Fontain, Lofquist), 14. Yip (V. Lajunen), 60. Yip

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Hrachovina) – Svedberg, Dallman (A), Makljukov, Dietz (A), Polochov, Blacker, Orechov – Michajlis, Valk, Frattin – Ševčenko, Cormier, A. Petersson – R. Starčenko, Boyd, Bochenski (C) – Asetov, Petuchov, Sagadejev – Akolzin.
    Kunlun: Karhunen (C. Sun) – V. Lajunen (A), Järvinen, Lofquist, Vitásek, Viklund, Jüe – Yip (C), Shore, Mertl – Palola, Lundh, Fontain – Latta, St. Pierre, Squires – Lockhart, Seto.

Rozhodca: Sergei Morozov, Artur Kulyov – Nikita Vilyugin, Alexander Nikolayev