Boston – Washington 2:4 (kon.) | NJ Devils – Toronto 2:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:4 (kon.)
Columbus – Nashville 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 2:1 (kon.) | Tampa Bay – Carolina 3:1 (kon.)
St. Louis – Montreal 4:1 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 3:2 (kon.) | Edmonton – Florida 4:3 (2:0 po s.n.)
Vancouver – Arizona 3:4 (po pr.) | Vegas – San Jose 2:3 (kon.) | LA Kings – Ottawa 1:4 (kon.)
St. Louis Blues
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Montreal Canadiens
cz Piatok 11.01.2019, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (04:42:47)

Tomáš Tatar (Montreal) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:22

1. Jordan Binnington (St. Louis) 28 zák., 1 gólů, 96,6%
    2. Oskar Sundqvist (St. Louis) 1+1
    3. Jay Bouwmeester (St. Louis) ) 1+0

A je tu konec! Ve třetí třetině se prosadil Blais, který krásně prošel obranou soupeře a překonal Price. Jordan Binnington si ve 3. třetině připsal několik skvělých zákroků a je to hlavně jeho zásluha, že Blues dnes berou 2 body. Weber ještě ve 3. třetině trefil břevno při přesilové hře 5 na 3.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 30, Hosté – 29.

59:20
    Kotouč ve třetině domácích, utkání se spíše už jen dohrává.

58:41
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Domi – 2 min., hrubost).

58:41
    Jordan Binnington je hlavní hvězdou večera, nyní si znovu poradil se střelou od modré i s následnou dorážkou.

58:16
    Tatarovu dělovku do horního růžku tečoval Binnington nad branku.

57:50
    Phillip Danault dostal krosovou nahrávkou,ale gólem pohrdl, když netrefil prázdnou branku!

57:31
    Price nyní předvedl fantastický zákrok proti tečované střele v jeho brankovišti!

57:14
    Price neměl dobrý výhled ale našel si kotouč, který Pietrangelo vyslal na branku od modré čáry.

56:50
    Tarasenko hledal krosovou nahrávkou spoluhráče, ale OˇReilly se ke kotouči nedostal.

56:20
    Mete se dostal ke kotouči, ale nedokázal vyhodit, Blues tak zůstávají na kotouči.

56:00
    Blues čekají s kotoučem za vlastní brankou než začne jejich přesilová hra.

55:37
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jesperi Kotkaniemi – 2 min., držení hole).

55:12
    Blues mají 4 bruslaře a pokračujeme klasickou přesilovou hrou.

54:40
    Canadiens kombinují ve třetině, Weber nyní nastřelil tyč!

54:00
    Blues vyhazují kotouč ihned po buly.

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 2. Thomas (R. O'Reilly, Tarasenko), 17. Sundqvist (R. O'Reilly, Gunnarsson), 27. Bouwmeester (Fabbri, Perron), 50. Blais (Sundqvist, Pietrangelo) – 30. Gallagher (Kotkaniemi, Petry)

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo, Gunnarsson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Edmundson – Tarasenko, B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O'Reilly, Sanford – Sundqvist, Thomas, Fabbri – Barbašev, Blais, MacEachern.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Mete, S. Weber, Kulak, Petry, Jo. Benn, Alzner – Tatar, Danault, Gallagher – Drouin, Domi, Armia – Lehkonen, Kotkaniemi, Byron – Agostino, Chaput, Deslauriers.

Rozhodca: Syvret, Hebert – Nansen, Nowak

Diváci: 17,839