Kometa Brno – Liberec 0:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:3 (po s.n.) | Hradec Králové – Mladá Boleslav 5:3 (kon.)
Dynamo – Salzburg 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Plzeň 4:5 (0:1 po s.n.) | Olomouc – Chomutov 4:5 (1:3 po s.n.)
Sparta Praha – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Vsetín – Slavia 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kladno 3:6 (kon.)
Havířov – K. Vary 2:1 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 6:0 (kon.)
koniec
HC Oceláři Třinec
6:0 (2:0, 2:0, 2:0 - N 0:0 - 0:1)
HC Litvínov
cz Piatok 11.01.2019, 18:00 • mini WERK ARENA • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 10. kolo
     
    Tak aspoň malou cenu útěchy v podobě jednoho bodu po samostatných nájezdech si domu odvezou borci z Litvínova. Ten jim vystřelil ONDŘEJ DUFEK. (20:23:20)
     
    Konec zápasu.
     
    6. séria
    0:1
    Dufek proměňuje.
     
    6. séria
    0:0
    Matěj neproměňuje.
     
    5. séria
    0:0
    Adámek neproměňuje.
     
    5. séria
    0:0
    Berka neproměňuje.
     
    4. séria
    0:0
    Havránek neproměňuje.
     
    4. séria
    0:0
    Svoboda neproměňuje.
     
    3. séria
    0:0
    Przybyla neproměňuje.
     
    3. séria
    0:0
    Jouza neproměňuje.
     
    2. séria
    0:0
    Ramik neproměňuje.
     
    2. séria
    0:0
    Bartoš neproměňuje.
     
    1. séria
    0:0
    Tománek neproměňuje.
     
    1. séria
    0:0
    Jindra neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    Konec zápasu.
     
    64:28
    Havránek sebral na modré čáře puk hostům, šikovným pasem ho poslal na Rašku, ten ale v úniku nepřekonal Zelenku.
     
    64:08
    Kroupa vystřelil z osy hřiště, jeho pokus skončil v náruči Ochmana.
     
    63:52
    Domácí hluboko napadají rozehrávku Litvínova.

    René Sasyn

    Góly a asistencie: 6. Przybyla (Raszka), 12. Raška (Adámek, Havránek), 25. Ramik (Przybyla, Michálek), 35. Matěj (Geidl), 48. Przybyla, 59. Michálek (Adámek)

    Samostatné nájazdy:

    1. séria:
    0:0   Jindra (LIM)
    0:0   Tománek (TRI)
    2. séria:
    0:0   Bartoš (LIM)
    0:0   Ramik (TRI)
    3. séria:
    0:0   Jouza (LIM)
    0:0   Przybyla (TRI)
    4. séria:
    0:0   Svoboda (LIM)
    0:0   Havránek (TRI)
    5. séria:
    0:0   Berka (LIM)
    0:0   Adámek (TRI)
    6. séria:
    0:0   Matěj (TRI)
    0:1   Dufek (LIM)


    HC Oceláři Třinec: Ochman (Švehlák) – Radzienciak, Krzak (C), Šulák, Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Tománek, Pastor, Geidl, Urban, Raška, Čmiel, Przybyla, Plandor, Matěj, Macháček (A), Ramik
    HC Litvínov: Zelenka (Pejsar) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kroupa Háva – Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš (C), Jouza, Šarlinger, Fišer, Kovačič, Dufek (A), Svoboda

    Rozhodca: Koziol – Kořístka, Hranoš