Japonsko – Macedónsko | 29:38 (kon.) | | | Angola – Katar | 24:23 (kon.) | | | Srbsko – Rusko | 30:30 (kon.) |
Island – Chorvátsko | 27:31 (kon.) | | | Saudská Arábia – Rakousko | 22:29 (kon.) | | | Argentína – Maďarsko | 25:25 (kon.) |
Brazília – Francúzsko | 22:24 (kon.) | | | Bahrajn – Španielsko | 23:33 (kon.) | | | Tunisko – Nórsko | 24:34 (kon.) |
Egypt – Švédsko | 24:27 (kon.) |
koniec
Egypt
24:27
(11:13)
Švédsko
Karel Jedlička
Egypt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
96 | B | M. Altajar | 0/0 | 0 | 0 | ||
88 | B | K. Handáví | 0/0 | 0 | 0 | ||
92 | LK | K. Abdalráhím | 1/0 | 0 | 0 | ||
28 | LS | A. Abdú | 0/0 | 0 | 1 | ||
66 | PS | A. Al-Áhmar | 5/3 | 0 | 0 | ||
39 | LS | J. Al-Dirá | 4/0 | 0 | 0 | ||
24 | P | I. Almasrí | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | LK | U. Al-Wakil | 1/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | I. Hasan | 3/0 | 0 | 0 | ||
17 | LK | A. Chajrí | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | P | M. Mahír | 0/0 | 0 | 0 | ||
89 | P | M. Mamdouh | 5/0 | 0 | 0 | ||
53 | PK | A. Saad | 0/0 | 0 | 0 | ||
91 | PK | M. Sanad | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | PS | J. Umar | 4/1 | 0 | 0 | ||
90 | LS | A. Zajn | 1/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 24/4 | 0 | 3 | 1 | 0 | ||
Švédsko | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
20 | B | M. Appelgren | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | A. Palicka | 0/0 | 0 | 0 | ||
55 | PS | K. Andersson | 3/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | L. Arnesson | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | P | M. Darj | 0/0 | 0 | 1 | ||
60 | LS | K. E. du Rietz | 3/0 | 0 | 0 | ||
10 | PK | N. Ekberg | 3/1 | 0 | 0 | ||
24 | SS | J. Gottfridsson | 5/0 | 0 | 1 | ||
17 | LS | S. Jeppsson | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | A. Lagergren | 4/0 | 0 | 1 | ||
36 | P | J. Nielsen | 0/0 | 0 | 1 | ||
35 | P | A. Nilsson | 0/0 | 0 | 0 | ||
65 | LS | L. Nilsson | 5/0 | 0 | 0 | ||
9 | LK | J. Tollbring | 2/0 | 0 | 0 | ||
32 | PK | M. Zachrisson | 2/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 27/1 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Egypt:
Handáví, Altajar – Umar, Hasan, Chajrí, Mahír, Almasrí, Abdú, Al-Wakil, Al-Dirá, Saad, Al-Áhmar, Šebíb, Zejnelbédín, Sanad, Abdalráhím.
Náhradníci:
Tréner:
Švédsko: Palicka, Appelgren – Darj, Tollbring, Ekberg, Jeppsson, Lagergren, Gottfridsson, Arnesson, Zachrisson, A. Nilsson, Nielsen, Andersson, Ekhdal du Rietz, L. Nilsson.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Švédsko: Palicka, Appelgren – Darj, Tollbring, Ekberg, Jeppsson, Lagergren, Gottfridsson, Arnesson, Zachrisson, A. Nilsson, Nielsen, Andersson, Ekhdal du Rietz, L. Nilsson.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Načevski, Nikolov (MKD)
Diváci: 6448
Nejvíce branek: Šabíb 5, Al-Áhmar 5/3, Al-Dirá 4, Umar 4/1 – L. Nilsson 5, Gottfridsson 5, Lagergren 4. Rozhodčí: Načevski, Nikolov (MKD). Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/1. Vyloučení: 1:4. (22:22:42)
Vítězové se dostali na první místo v tabulce kodaňské skupiny D.
Děkuji za pozornost, hezký večer.