Poprad – Prostějov 1:0 (kon.) | Nitra – Brno 1:3 (kon.) | Ústí n. L. – Hr. Králové 0:2 (kon.)
Vlašim – Příbram 1:2 (kon.) | Táborsko – Znojmo 4:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
0:2 (0:1)
FC Hradec Králové
cz Sobota 12.01.2019, 10:30 • Xaverov, Horní Počernice • Tipsport liga • Skupina A

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (12:36:54)

Votroci vyhrávají i druhý zápas v Tipsport Lize a stávají se žhavými kandidáty na prvenství ve své skupině.

Už v 11. minutě ze strany propálil Tvrdoně Vízek. Do poločasu toho k vidění už ale moc nebylo a ani druhá část sobotního mače nenabídlo moc pohledného fotbalu. Martinec v 65. trefil hlavičkou tyč. O pět minut později využil Kropáček obrovské chyby v ústecké obraně a lobem poslal míč do sítě Army.

90+1

90+1
    Další roh pro Ústí.

90+1
    I roh hradečtí fotbalisté dokázali ubránit, z ústeckého obležení se ale neprobojovali.

90+1
    Z centru Ústí bude nakonec roh.

90
    Nastavuje se jedna minuta.

90
    Kvída za tvrdý faul dostává žlutou. Ústí navíc bude kopat zajímavý volný kop.

89
    Střílený centr Mahra končí vysoko nad brankou.

88
    Peterka tvrdě přejel svého soupeře a dostal zaslouženou žlutou kartu.

88
    Nepřesný ústecký pas končí až u Vízka.

87
    Kropáček faulován. Votroci ale místo centru do vápna rozehrávají na vlastní polovinu.

86
    Votroci kombinují a získávají cenný čas do konce utkání.

85
    Kateřiňák zkusil nacentrovat, trefil ale pouze obránce před sebou.

84
    Rychlý hradecký brejk zakončoval Kateřiňák, klička do strany mu nevyšla podle představ a do střely mu nohu ještě stihl vložit ústecký obránce.

83
    Procházkův střílený centr končí sražený za brankou Votroků. Roh pro Armu.

82
    Vízek se štěstím vyrazil střelu Bílka z rohu šestnáctky. Ústí teď bude kopat roh.