Chodov – Liberec 11:1 (kon.) | Ostrava – Panthers 12:4 (kon.) | Vítkovice – Židenice 8:2 (kon.)
Olomouc – Střešovice 3:4 (1:2 po s.n.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
8:2 (4:0, 2:1, 2:1)
K1 Florbal Židenice
cz Nedeľa 13.01.2019, 15:00 • SC Dubina Ostrava • Extraliga žen (CZ) • 17. kolo

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a přeji Vám krásný zbytek dne. (16:48:07)

utkání končí výhrou pro SC TEMPISH Vítkovice 8:2.

Ve třetí třetině se hodně běhalo. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a dlouho nepadaly žádné branky. Židenicím se povedlo v posledním třiceti vteřinách dát branku, to ovšem nestačilo na domácí tým který dal dvě branky. Třetí třetina skončila v poměru 2:1 pro domácí tým.

Židenice právě vstřelily branku!
    ANDREA DERNEROVÁ si všimla jedoucího míčku a nasadila rychlý sprint na branku Vítkovic. Svůj útok zakončuje střelou na branku. Míček končí v síti branky. Bez asistence.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:34
    Včasný zásah brankářky Židenic nepřipsal devátou branku domácích.

57:50
    Vítkovice jsou na míčku.

57:31
    Planková zůstává na zemi po tvrdém souboji uprostřed hřiště.

55:23
    Hosté opět u branky Vítkovic. Branka však nepadla.

54:50
    Branky nyní nepadají. Když se jeden tým dostane k brance soupeře, soupeř ihned zareaguje a ukradne si míček pro sebe.

54:10
    Obrana hostů rychle zasáhla a překazila tak šanci Vítkovicím dát branku.

53:40
    Konečně se k míčku dostávají i domácí.

53:12
    Židenice se úspěšně drží u branky soupeře.

52:50
    Hra se odehrává na půdě domácích.

Adéla Bernatová

Góly a asistencie: 3. L. Suchánková (Šupáková), 4. Seevaldová (Enenkelová), 8. Husková (Krzywaková), 18. Theimerová (Husková), 22. Planková (Krzywaková), 28. Paloncyová (Seevaldová), 43. Boľová (Trošková), 47. Ďuríková (Enenkelová) – 24. Dernerová (Rybničková), 60. Dernerová

1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská (Klečková) – Ďuríková, Kolářová, Peterková, Seevaldová, Theimerová, Planková – Boľová, Novotná, Trošková – Enenkelová, Husková, Šupáková – Paloncyová, L. Suchánková, Mikulová – Krzywaková.
    K1 Florbal Židenice: Krištofová (Chládková) – Hubáčková, Pravcová, Drápalová, Knapová, Pospíšilová – Janečková, Hřebíčková, Smutná – Rybničková, Indrová, Nečasová – Běhounková, Švehlová, Dernerová – Tomová.

Rozhodca: Dalibor Jekielek, Dominik Pustówka