Chodov – Liberec 11:1 (kon.) | Ostrava – Panthers 12:4 (kon.) | Vítkovice – Židenice 8:2 (kon.)
Olomouc – Střešovice 3:4 (1:2 po s.n.)
FAT PIPE Florbal Chodov
11:1 (3:0, 2:0, 6:1)
Crazy girls FBC Liberec
cz Nedeľa 13.01.2019, 14:00 • SH Jižní Město, Praha • Extraliga žen (CZ) • 17. kolo

To je z naší strany pro dnešek vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou, třeba u zápasu Chodova s Mladou Boleslaví, který začíná v 17:00! (15:53:45)

Chodov potvrdil roli favorita a posouvá se na první místo extraligové tabulky.

Martina Řepková už ve 4. minutě gólově dorážela míček do branky. Za šest minut přidala další branku a Eva Preisslerová v 11. minutě zopakovala dorážku Řepkové a z velmi podobné situace navýšila skóre na 3:0 .

Druhá třetina přinesla pouze dva góly. Nejdříve Nela Jíráková z voleje poslal míček do liberecké branky. O tři minuty později pak Magdaléna Plášková sama vybojovala míček na půlce a střelou k levé tyčce vsítila už pátý gól Liberce. Na závěr třetiny Pekárková trefila tyč.

Třetí třetina byla nejgólovější. Gólovou lavinu odstartovala Magdaléna Plášková, která během sedmi minut doplnila své střelecké konto o dva fíky a zkompletovala tak hattrick. V 51. minutě propadlo nahození Pekárkové až do liberecké branky. Gól útěchy pro Liberec vstřelila o chvilku později po rychlém brejku Mlejnková, pak už se to ale za stavu 8:1 s Libercem zase vezlo.

Plášková, Hanzlíková a Řepková přidali po jedné brance a kosmeticky tak upravili skóre na 11:1.

59:24
    Magdalena Plášková se pokusila libereckou brankářku obstřelit bekhendem, její důvtipný pokus o kousek minul levou tyč.

59:07
    Nela Jiráková v další střelecká pozici, tentokrát přestřelila.

58:59
    Lerchová si poradila i s tečovanou střelou Jirákové.

58:34
    Martina Dostalíková pálí od mantinelu, chybělo málo aby trefila pravou spojnici chodovské branky.

58:00
    Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45
    Chodov právě vstřelil branku!
    MARTINA ŘEPKOVÁ si povodila míček takřka přes celou šíři hřiště a střelou k levé tyčce prostřelila přesouvající se Lerchovou. Chodovská útočnice tak kompletuje svůj hattrick! Asistence: Magdaléna Plášková.

57:40
    Tvrdý souboj u mantinelu a Bárková končí mimo hřiště.

57:11
    Ani tentokrát to Mlejnkové nevyšlo, Chodov se navíc podívá do rychlého brejku.

56:38
    Mlejnková poslala míček před domácí branku, žádnou ze svých spoluhráček nenašla.

56:13
    Nikol Pekárková to zkusila švihem. Lerchovou ale nepřekvapila.

55:09
    Plášková našla úplně volnou TEREZU HANZLÍKOVOU u pravé tyčky. Domácí hráčka už jen dorazila míček od poloprázdné liberecké branky a vsítila už desátý gól dnešního mače! Asistence: Magdaléna Plášková.

53:33
    Řepková zřejmě není úplně v pořádku, na lavičce je totiž v přítomnosti zdravotníka. Je tak otázkou, zda do dnešního utkání vůbec ještě nastoupí.

52:52
    Nahození Noskové končí v náručí Lerchové.

52:26
    MAGDALÉNA PLÁŠKOVÁ si sama v útoku vybojovala míček a razantní střelou prostřelila Lerchovou. Bez asistence.

52:01
    Chodov dává příležitost měně vytěžovaným hráčkám a Liberec se tak čím dál tím více dostává do hry.

51:12
    Liberec právě vstřelil branku!
    Tak už i Liberec se dočkal. Rychlý brejk zakončila po přihrávce před přesouvající se Provázkovou MICHAELA MLEJNKOVÁ. Asistence: Martina Dostalíková.

Libor Kokoška

Góly a asistencie: 3. Řepková (J. Vávrová), 9. Řepková (Svačinová), 11. Preisslerová (Plášková), 23. Jiráková (Preisslerová), 27. Plášková, 43. Plášková (Řepková), 50. Plášková (Řepková), 51. Pekárková (Nosková), 53. Plášková, 56. Hanzlíková (Plášková), 58. Řepková (Plášková) – 52. M. Mlejnková (Dostalíková)

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Christiánová) – Jiráková, Kr. Kellovská, Nosková, Vrbová, Svačinová – Suchá, Frantíková, Ka. Kellovská – Plášková, Pekárková, Preisslerová – Řepková, J. Vávrová, Peštová – Belicová, Hanzlíková.
    Crazy girls FBC Liberec: Lerchová (Štěpánová) – Leierová, Rumlová, Dlouhá, Foffová, Koníčková – Dostalíková, Knotková, Horáková – Bárková, Tomanová, M. Mlejnková.

Rozhodca: Tomáš Sommer a Michal Taufmann