Lipt. Mikuláš – Žilina 4:0 (kon.) | Nitra – Košice 3:4 (kon.) | Trenčín – Detva 5:4 (kon.)
B. Bystrica – Miškovec 2:3 (1:2 po s.n.) | Poprad – Nové Zámky 2:5 (kon.) | Budapešť – Zvolen 2:3 (po pr.)
MAC Budapešť
2:3 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
HKM Zvolen
Nedeľa 13.01.2019, 17:45Tipos Extraliga (SR) • 42. kolo

Zvolen napokon otočil celý zápas, keď prehrával v prvej tretine už 0:2! Domáci celok to nezvládol a ďalší gól nepridal. Sledovali sme veľmi vyrovnaný zápas, ktorému remíza patrila. Zvolen, ako favorit, rozhodol o výhre v nadstavenom čase. Ďakujem vám za pozornosť a dovidenia. (20:14:23)

60:29 Petr OBDRŽÁLEK - 2:3

60:29
    Zvolen dal gól!
    Zvolen dokázal veľmi rýchlo streliť víťazný gól, keď išiel do kontry 2 na 1. PETR OBDRŽÁLEK dostal prihrávku na ľavú stranu, odkiaľ parádne zakončil do odkrytej časti brány. Asistencia: Michal Chovan.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Skončil sa riadny hrací čas výsledkom 2:2 a my pôjdeme spoločne do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:07
    Píska sa ďalšie zakázané uvolnenie. Domáci si koledujú o gól vo svojej sieti.

58:42
    Hostia si zobrali oddychový čas.

58:42
    MAC si život nekomplikuje a jednoducho vyhadzuje puk cez všetky čiary. Vhadzovať sa bude v obrannom pásme domáceho celku.

57:37
    Ďalšia nepresnosť domácich v útočnom pásme a ďalšie stratené sekundy pre hostí. Do konca zostávajú 2 minúty.

56:17
    Vyzerá to tak, že predsa len pôjdeme do predĺženia. Domáci sa moc k útočeniu nemajú a hostia sa nevedia dosťať bližšie k bráne.

55:12
    Puk prešiel cez väčšinu hráčov, ale aj napriek tomu dokázal Bálizs skvele zakročiť a chytiť puk.

54:13
    Zvolen je v posledných sekundách veľmi nebezpečný. Aj tento útok smrdel po góle. Útočník hostí nahadzoval pred bránu, tam však puk nik netečoval.

53:09
    Handslovský sa z ničoho nič ocitol sám pred brankárom s pukom na hokejke. Všetko moc prešpekuloval, keď robil kľučky a mieril medzi betóny. Bálizs jednoducho zakročil.

52:22
    Bálizs bol opäť v permanencií a opäť vyrazil puk len pred seba. Našťastie tam dobehol jeden z jeho spoluhráčov.

51:22
    Oba celky začali hrať opatrne a nikto nechce dostať tretí gól. Dosť pravdepodobná je aj remíza.

50:18
    Zvolen išiel na ďalší výlet do útočného pásma súpera. Tentokrát útok musel zastaviť čiarový rozhodca pre ofsajd.

49:40
    Zvolen dostal puk do útočného pásma, ale to je pre túto chvíľu všetko. Hostia striedajú.

Patrik Žažo

Góly a asistencie: 5. Brown (Garát), 8. Vokla – 20. Šišovský (Chovan, Vandane), 46. Šišovský (Handlovský, Chovan), 61. Obdržálek (Chovan)

MAC Budapešť: Bálizs (Nagy) – Pozsgai, Macaulay, Negrin, Dudás, Garát, Burt, Vokla, Szabad – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Majoross, Nagy, Terbócs – Odnoga, Pápa, Szigeti.
    HKM Zvolen: Tomek (Babik) – Roman, Fraser, Ružička, Zeleňák, Vandane, Pufahl – Handlovský, Chovan, Obdržálek – Mitchell, Špirko, Šišovský – Petráš, Holovič, Poyhonen – Marcinek, Andrisík.