Ostrava – Pardubice 3:2 (kon.) | Chodov – Bulldogs 10:7 (kon.) | Královské Vinohrady – Mladá Boleslav 1:9 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
10:7 (2:4, 3:0, 5:3)
Bulldogs Brno
cz Sobota 19.01.2019, 17:00 • SH Jižní Město • Livesport Superliga (CZ) • 21. kolo

Dnešní zápas 21. kola je u konce. Chodov nakonec naplnil roli favorita a Brno poráží 10:7. Neměl to ale vůbec jednoduché, když ještě na konci druhé třetiny prohrával o dvě branky. Skóre ale otočil a podařenou třetí třetinou si připisuje pražský celek tři body. Brnu se postup do play off po další porážce radikálně vzdaluje.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (18:55:33)

59:55 Adam KONEČNÝ - 10:7

59:55
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Pět sekund před koncem hosté ještě korigují stav. Tomáš Kadavý našel od mantinelu úplně volného ADAMA KONEČNÉHO. Ten střílel z jedničky na stranu, kde byl brankář Šantora, ale trefil se mu přesně pod ruku.
    Asistence: Tomáš Kadavý.

59:07
    Necelá minuta do konce a na míčku hrají domácí florbalisté.

58:11
    Brňané to stále zkouší bez gólmana. Chodovská obrana je ale pozorná a vypadá to, že už si dnešní vítězství nenechá vzít.
    57:01 Marek MATEJČÍK - 10:6

57:01
    Chodov právě vstřelil branku!
    Domácí trestají chybu Brna při rozehrávce a MAREK MATEJČÍK se trefuje z bezprostřední blízkosti do prázdné branky.
    Asistence: Tom Ondrušek.

56:32
    Pěkná akce Petra Koláčného, který prošel přes jednoho z Chodovských, ale na dalšího už si nepřišel.

56:16
    Brno ztrácí tři branky a necelé čtyři minuty před koncem to zkouší bez brankáře.

Dnešní utkání sleduje 110 diváků.

55:27
    Oddechový čas pro hosty.
    55:27 Daniel MAXA - 9:6

55:27
    Už je to o tři branky. Na 9:6 zvyšuje DANIEL MAXA, který nejprve zkoušel střelu od mantinelu z otočky. Ta však byla zblokovaná. Maxa tak jednoruč praštil do míčku v souboji a k překvapení všech skončil až v brance.
    Bez asistence.

54:28
    Pražský celek teď drží více balonek a Brno k ničemu nepouští. Sám tak svého soupeře mačká a většinu věcí musí řešit až brankář Bartek.
    52:20 Marek VÁVRA - 8:6

52:20
    Poprvé vedou domácí o dvě branky. Ondřej Mikeš v rohu vymotal dva brněnské hráče, přihrál na střed volnému MARKU VÁVROVI, který se střelou z první nemýlil.
    Asistence: Ondřej Mikeš.

50:58
    Tým z Jižního Města opět ve vedení. Hostující gólman předvedl několik famózních zákroků, ale na čtvrtou dorážku už nedosáhl. MAREK VÁVRA se tak může radovat ze své první branky v tomto zápase.
    Asistence: Martin Pražan.
    49:59 Martin ULMAN - 6:6

Aleš Skok

Góly a asistencie: 1. Mikeš (Ondrušek), 11. Ondrušek (M. Vávra), 35. Ondrušek (Doubek), 37. Ondrušek (M. Vávra), 39. Mikeš, 50. Kašovský (Matejčík), 51. M. Vávra (Pražan), 53. M. Vávra (Mikeš), 56. Maxa, 58. Matejčík (Ondrušek) – 2. Grlický (Konečný), 12. Kadavý, 13. Konečný (Jaakkonen), 15. Fajt (Grlický), 42. Fajt (Vojtíšek), 50. Ulman (Surkoš), 60. Konečný (Kadavý)

FAT PIPE Florbal Chodov: Šantora (Hartman) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Švajný, Doubek – Mikeš, Koutný, Lebeda – Vošta, M. Vávra, Ondrušek – Řezáč, Koutný, Matejčík – Adam, Plíhal.
    Bulldogs Brno: Bartek (Mazánek) – Vojtíšek, Marek, Michálek, Surkoš – Černovický, Lorenc, Ulman – Grlický, Němec, Kadavý – Koláčný, Fajt, Konečný – Šomodi, Žák, Pešek – Jaakkonen, Laus.

Rozhodca: Preisig, Schädler