3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Sobota 19.01.2019, 12:00 • ZS Luďka Čajky • ELIOD Extraliga dorostu (CZ)

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a ze Zlína přeji hezký zbytek dne. (14:23:18)

Zlín v utkání dlouho živil naději na vítězství, nakonec však odchází z ledu jako poražený. Vítkovický nápor vyrcholil ve třetí části, kdy si hosté dvěma brankami vynutili prodloužení a v něm nakonec strhli vítězství na svoji stranu.

62:59
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté vítězí! ALEX KOTÁSEK po vhazování v útočném pásmu dostal puk od Bystroně, překonal Synka a dokonal vítkovický obrat. Asistence: Michal Bystroň.

62:51
    Krejsa se pokusil zakončit z první a také se mu to povedlo. Puk ovšem poslal vedle branky, neboť měl na sobě nalepeného zlínského obránce.

62:35
    Ofsajd Zlína.

62:18
    Machů prověřil Synka střelou od modré čáry, ten kryje.

61:42
    Zatím se hraje bez přerušení, takže se čtyřmi bruslaři na obou stranách. Zlín v tuto chvíli bojuje o pásmo.

60:27
    Zlín hraje v plném počtu.

60:15
    Hosté dohrávají přesilovou hru, a tak se hned po buly vydali do pásma.

60:01

Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 3:3. Hostům se podařilo smazat dvoubrankovou ztrátu a vynutit si prodloužení.

60:00

59:42
    Šindelek dobrým obranným zásahem posunul puk za modrou čáru.

59:32
    Až teď se však hosté dostali do pásma.

59:00
    Hosté hrají v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilovka.

58:33
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Burian – 2 min., sekání).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

Vojtěch Jurák

Góly a asistencie: 9. Šindelek (Laciga, Lavička), 14. Chludil (Laciga, Hoferek), 37. Šindelek (Šimášek, Chludil) – 24. Kotásek (Krejsa, Petr), 50. Schauer (Petr, Rajčan), 54. Krejsa (Petr), 63. Kotásek (Bystroň)

Berani Zlín: Synek (Hamrla) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička
    HC Vítkovice Ridera: Münch (Bartošák) – Bystroň, Cubo, Machů, Kosina, Puchala, Řepa – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Rajčan, Brada, Schauer, Juříček

Rozhodca: Goňa – Kociňák, Pospíšil