Jihlava – Vyškov 6:3 (kon.) | Kroměříž – Slovácko 1:4 (kon.) | Dukla Praha – Chrudim 4:1 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 5:1 (kon.) | Trenčín – Opava sk 1:0 (kon.) | Sokolov – Příbram 1:4 (kon.)
Hr. Králové – Vltavín 6:1 (kon.) | Třinec – Hlučín 1:1 (kon.) | Zlaté Moravce – B. Bystrica 4:1 (kon.)
Karviná – Puszcza 0:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Ružomberok sk 1:1 (kon.) | Zlín – Nitra sk 5:0 (kon.)
Trenčín – Inter Bratislava sk 5:1 (kon.) | Slavia – Ústí n. L. 8:0 (kon.) | Karabach – Bohemians 3:1 (kon.)

Příbram právě vstřelila branku!
    V úplně poslední minutě přichází definitivní úprava dnešního skóre, IBRAHIM KEITA kompletuje svůj hattrick!

86
    Rozběhla se závěrečná pětiminutovky hry. Příbramští jsou aktivnější, drží balón na polovině soupeře a na nějaký zvrat to zatím nevypadá.

74
    Rychlá akce končí dalším gólem! Středočeši navyšují svůj náskok, podruhé se dnes trefil IBRAHIM KEITA!

71
    Do konce utkání zbývá zhruba dvacet minut. Příbramští mají i nadále lehce navrch, vedou nejtěsnějším možným rozdílem.

50
    Po pěti minutách druhého poločasu jdou příbramští fotbalisté do vedení, jeden z fotbalistů Sokolova si totiž vstřelil vlastní branku!

46

Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. K vidění byly dvě branky, skóre je zatím vyrovnané. Druhý poločas začne po kratší přestávce.

45+1

41
    Rozběhla se závěrečná pětiminutovka první půle. Hra se přelévá ze strany na stranu, Sokolov si nyní pomohl útočným faulem.

36
    Svěřenci trenéra Csaplára se deset minut před koncem prvního poločasu prosazují, trefil se IBRAHIM KEITA, začínáme od začátku!

26
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Baník se z první střely na bránu dostává do vedení! Na konci celé akce byl skórující MICHAL HLAVATÝ.

17
    Úvodní čtvrthodina hry je za námi, na první branku čekáme. Zatím sledujeme velmi vyrovnané utkání, Příbram bude rozehrávat svůj druhý rohový kop.

1

Sobota nám nabídne bohatý program přípravných duelů, Sokolov narazí na Příbram, půjde o konfrontaci druhé a první nejvyšší soutěže. Sokolov má za sebou přípravné utkání proti Plzni, zápas se hrál netradičním formátem na 2x60 minut. První poločas byl vyrovnaný a skončil nerozhodně (1:1), obhájce titulu poté potvrdil roli favorita a ve druhé půli jasně dominoval, zvítězil 7:2. Příbram absolvovala Tipsport ligu, ve skupině A nakonec skončila na prvním místě, když nestačila na Hradec Králové (1:2), porazila Vlašim (2:1) i Ústní nad Labem (5:2).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.