New Orleans Saints - Los Angeles Rams 23:26 (kon.)
koniec udalosti
New Orleans Saints - Los Angeles Rams

23:26

Nedeľa 20.01.2019, 21:05 • Mercedes-Benz Superdome, New Orleans, Louisiana • Americký futbal • Finále konferencie NFC

Ja vám ďakujem za pozornosť, ale od 00:40 začína druhé semifinále medzi New England Patriots a Kansas City Chiefs. (00:27:33)

Los Angeles Rams sa stal prvým účastníkom Super Bowlu 2019. Stretnutie začali lepšie domáci hráči Saints, lenže v prvej štvrtine sa dostali len do vedenia 13:0, aj keď to mohlo byť 21:0. Rams znížili na 13:10 a odvtedy boli na dostrel súpera, keďže sa dostali zo stavu 20:10 na 20:17, následne na 20:20 a potom vyrovnali aj na 23:23, kedy premenil field goal Zuerlein. Ešte predtým sa však mal pískať faul na Lewisa, ktorý by znamenal prvý down pár yardov pred end zónou Rams, čo by si domáci postrážili. Takto prišlo predĺženia. Najskôr interception Johnsona a potom premenený field goal Zuerleina.

Zápas skončil.

11:47
    LAR, 4&7, NO 38
    Neuveriteľná koncovka v New Orleans. Greg Zuerlein sa stáva totálnym hrdinom Rams, pretože najskôr v riadnom hracom čase vyrovnal a teraz trafil field goal do stredu z 57 yardov a LA Rams ide do Super Bowlu. Konečný stav 23:26!

Greg Zuerlein má pred sebou 57 yardov.

11:47
    LAR, 3&7, NO 38
    Nekompletný pas, na ihrisko ide Zuerlein, ktorý ak trafí, tak Rams postúpi do Super Bowlu.

12:26
    LAR, 2&13, NO 45
    Goff poslal pas doprava na Higbeeho, na ktorého obrana Saints zabudla.

12:37
    Rams si ešte pred rozohrávkou berú timeout. Dôležitá informácia ale je, že keďže Saints nezískali body, tak teraz by LA postúpilo a vyhralo aj vďaka field gólu.

13:13
    LAR, 1&10, NO 42
    Anderson takmer prišiel o loptu, ktorá mu skákala v rukách. Nakoniec prišiel len o pár yardov.

13:46
    LAR, 1&10, LAR 46
    Higbee okamžite získava prvý down a dostal sa na polovicu Saints.

13:55
    NO, 2&16, NO 35
    INTERCEPTION! John Johnson zachytil dlhú prihrávku Breesa, ktorý sa rýchlo dostal pod tlak! Rams budú mať šancu rozhodnúť zápas.

14:37
    NO, 1&10, NO 41
    Saints sa teda posunuli zadarmo. Ingram sa udržal na nohách, čo teraz bolo iba zlé, pretože prišiel o 6 yardov.

14:48
    NO, 2&10, NO 26
    Dlhý pas do poľa, Arnold loptu nespracoval a John Johnson ju nezachytil. Prišiel však flag, previnili sa hostia.