Č. Budějovice – Vyšehrad 3:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Jihlava 5:0 (kon.) | Neftçi Baku – Liberec 1:2 (kon.)
Zlaté Moravce – KFC Komárno 3:0 (kon.) | Plzeň – Wu-Chan 1:1 (kon.) | Maribor – Karviná 0:0 (kon.)
Mšeno – Varnsdorf 0:2 (kon.) | Přeštice – Sokolov 0:6 (kon.) | Hibernians FC – Brno 1:3 (kon.)

90
    Hraje se poslední minuta zápasu a balon se stále pohybuje na polovině Vyšehradu.

88
    Dynamo má i po gólu na 3:1 velký talk. Teď pálil parádně Mršič, míč šel ale nad bránu.

86
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    To bylo něco! Domácí byli blízko ke třetímu gólu, jenže míč mířící do brány dost možná rukou vyrazil z brankové čáry poslední obránce. Jihočeši se hodně zlobili na hlavního rozhodčího i jeho asistenta, avšak nakonec z toho byl jen rohový kop. Spravedlnosti bylo ale asi učiněno za dost a hned po rohu se prosadil hlavou na 3:1 IVO TÁBORSKÝ.

84
    Domácí závěr zápasu kontrolují a rádi by přidali další gól.

82
    Domácí jsou za aktivitu odměněni gólem na 2:1! Po vyšachování hostující obrany přihrál Kladrubský před prázdnou bránu MARTINU ŠPLÍCHALOVI, který napálil míč do brány!

82
    Macej zastavil na polovině hřiště rozběhnutého Ledeckého, je pískáno a míč mají Jihočeši.

81
    Z levé strany pálil levačkou po zemi Mršič, jeho rána prolétla těsně mimo.

79
    Jihočeši stále hodně drží balon, avšak na další zajímavou akci stále čekáme.

76
    Zajímavý centr z levé strany posílal do vápna Provod. Míče se ale ujal gólman Otáhal.

74
    Dynamu se v posledních minutách přestalo dařit. Hra je plná nepřesností a gólman Otáhal může být v klidu.

73
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Tadeáš Madej, přichází Jiří Michalec.

71
    Lukáš Havel poslal nyní malou domu, kterou gólman Luksch vůbec nečekal. Může být hodně rád, že míč šel vedle. Následuje roh.

69
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Jan Neuberg, přichází Jaroslav Macej.

66
    Do vápna dostal přihrávku Ledecký a byl hned ve velmi slušné pozici. Jenže v rozhodující chvíli mu pod nohy skočili dva obránci a míč zblokovali.

64
    Hráči Dynama jsou stále hodně na balonu, hosté teď běhají bez míče.

62
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Daniel Kozel, přichází David Beňo.
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází David Čapek, přichází Saša Krivoshev.

59
    Do palebné pozice se dostal Gebert, jeho pokus ale mířil i díky zásahu obránců v zámezí. Roh.

59
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Denis Laňka, přichází Jiří Heřman.

Aleš Strouha

Góly: 50. Provod, 82. Šplíchal, 86. Táborský – 41. Drobílek

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. pološas: Křížek – Řezáč, Novák, Havel, Helešic – Javorek, Čavoš – Martan, Grajciar, Wermke – Mashike.
    2. poločas: Luksch – Kladrubský, Havel, Fišl, Provod – Havelka, Gebert – Šplíchal, Táborský, Mršič – Ledecký.

Náhradníci: Luksch – Fišl, Provod, Táborský, Šplíchal, Ledecký, Kladrubský, Gebert, Havelka, Mršič.

FC Slavoj Vyšehrad: Otáhal – Mareš, Neuberg (69. Macej), Šlégl, Brejcha, Drobílek, Čapek (62. Krivoshev), Laňka (59. Heřman), Zákostelský, Madej (73. Michalec), Kozel (62. Beňo)
    Náhradníci: Dočekal – Michalec, Heřman, Macej, Krivoshev, Beňo, Vojtíšek.

Rozhodca: Šustr