Fenerbahce – Bukurešť 3:0 (kon.) | MTV – Plovdiv 3:1 (kon.) | Beziers – VakifBank 0:3 (kon.)
Budowlani Lodž – Minsk 3:0 (kon.) | Scandicci – Schwerin 3:0 (kon.)
Allianz MTV Stuttgart
3
25 25 23 25
Maritza Plovdiv
1
15 21 25 19
cz Streda 23.01.2019, 19:00 • SCHARRena Stuttgart • Liga majstrov - ženy • Skupina A

0:0
    To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:51:49)

0:0
    Utkání je u konce a Stuttgart potvrdil svou roli favorita. Nebylo to ale vůbec jednoduché, Plovdiv se od druhého setu dokázal soupeřkám rovnat a nebyl daleko od srovnání na 1:1. Co nevyšlo ve druhém stalo se ve třetím a německý tým musel i nadále bojovat. Koncovku čtvrtého setu si už ale Stuttgart ujít nenechal a dotáhl zápas do zdárného konce.

25:19
    Čtvrtý set skončil.

25:19
    Útok Plovdivu šel obloučkem do zámezí a utkání je tak u konce! Stuttgart vyhrál čtvrtý set v poměru 25:19 a celé utkání 3:1 na sety.