Trnava – Skalica 1:4 (kon.) | Michalovce – Spišská N. Ves 3:0 (kon.) | Humenné – Osmos Bratislava 5:2 (kon.)
Martin – Nové Zámky B 18:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Prešov 4:3 (po pr.)
HK 95 Považská Bystrica
4:3 (1:3, 1:0, 1:0 - 1:0)
HC Prešov
Streda 23.01.2019, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 41. kolo

Je po všetkom, Považská Bystrica otočila vývoj duelu z 1:3 na 4:3 po predĺžení. Prešovčanom zostali oči pre plač a jeden bod z výjazdu na Považie. (20:24:17)

62:45
    Považská Bystrica dala gól!
    MILAN DREVENÁK svojím druhým zásahom v stretnutí ukončuje toto meranie síl! Presilovka využitá, domáci sa môžu radovať.

Asistencie: Juraj Ďurkech, Jakub Cíger.

61:49
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Boris Babik – 2 min., sekanie).

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Riadny čas o víťazovi nerozhodol, pokračujeme ďalej v predĺžení, kde sa rozhodne o držiteľovi extra bodu.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:43
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Patrik Ligas – 2 min., podrazenie).

55:34
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Jiří Hajda – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Patrik Ligas – 2 min., hrubosť).

54:42
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Jakub Dubina – 2 min., podrazenie).

53:27
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Dávid Matejovie – 2 min., sekanie).

50:23
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Ján Zlocha – 2 min., nedovolené bránenie).

48:40
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Dávid Matejovie – 2 min., držanie hokejky).

47:17
    Máme vyrovnané a začíname prakticky od nuly. Na 3:3 upravuje JAROSLAV NINÍK.

Asistencie: Viktor Ďurina, Marián Koleda.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Považania znížili na rozdiel gólu, o všetkom tak napokon rozhodne posledných dvadsať minút.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

35:19
    HK 95 sa nevzdáva, MILAN DREVENÁK sa zapisuje do streleckej listiny po vyše dvadsiatich minútach.

Asistencia: Lukáš Ďurkech.

28:40
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Marek Lamač – 2 min., hákovanie).
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Prešov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. Cíger (L. Ďurkech, J. Ďurkech), 36. Drevenák (L. Ďurkech), 48. Niník (Ďurina, Koleda), 63. Drevenák (J. Ďurkech, Cíger) – 7. Tužinský (Marcinek, Pulščák), 14. Marcinek, 15. Vrbka (Magdolen, Hajda)

HK 95 Považská Bystrica: Kompas – J. Ďurkech, L. Ďurkech, Trška, Fančovič, Leško, Niník, Augustín, Nahálka – Drevenák, Zlocha, Cíger – Dolinajec, Ligas, Koleda – Ďurina, Turan, Danielčak – Rodionov, Németh, Bednár
    HC Prešov: Babik – Hajda, Zavalniuk, Matejovie, Dubina, Voitcekh, Španko – Pulščák, Tužinský, Marcinek – Vrbka, Halama, Magdolen – Iždinský, Lamač, Lupták – Kicha, Liubimov

Rozhodca: Žák – Ševčík, Tvrdoň