Montreal – Arizona 2:1 (kon.) | Toronto – Washington 6:3 (kon.) | Colorado – Minnesota 2:5 (kon.)
Vegas – Nashville 1:2 (kon.) | Anaheim – St. Louis 1:5 (kon.) | Vancouver – Carolina 2:5 (kon.)
Vancouver Canucks
2:5 (0:0, 2:5, 0:0)
Carolina Hurricanes
cz Štvrtok 24.01.2019, 04:30 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemné čtvrteční ráno! (07:42:16)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Trestné minuty: 34 – 6

Hurricanes prožili úspěšný třízápasový trip po Kanadě, když jej zakončili s bilancí 2-0-1 a tedy celkem pěti body.

Canucks při své sérii šesti zápasů doma v řadě vytěžili tři výhry a celkem osm bodů.
    Konečný výsledek: Canucks vs Hurricanes 2:5

59:53
    Van Riemsdyk ještě zleva, z úhlu, zaměstnal Markströma.

59:33
    Nedeljkovic zasahuje rukavicí proti pokusu Huttona od modré čáry, z levé strany.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a samozřejmě také celého dnešního utkání.

58:30
    Na ledě se nám toho už příliš neděje.

57:03
    Dvě minuty a 57 vteřin do konce třetí třetiny. Horvat a McKegg na vhazování po pravici Nedeljkovice.

57:03
    Střela Virtanena z levé strany, Nedeljkovic nachází kotouč ve svém náručí. Následuje poslední reklamní přestávka.

56:40
    Canucks chvíli kombinovali v útočném pásmu, pro Nedeljkovice ale žádné nebezpečí.

55:38

55:36
    Martinookova střela z levé strany, za Markströmem zazvonila branková konstrukce.

55:25
    Horvat se snažil zaútočit při vlastním oslabení, dostal ale svůj tým do ofsajdu.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 23. Leivo (Stecher, Horvat), 26. Bärtschi (Pettersson, Boeser) – 22. Niederreiter (T. Teräväinen, Aho), 27. McKegg (Mäenalanen, D. Hamilton), 34. Niederreiter (Aho), 34. D. Hamilton (T. Teräväinen), 37. T. Teräväinen (McKegg, Slavin)

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler, Ch. Tanev (A), B. Hutton, Stecher, D. Pouliot, Gudbranson – M. Granlund, Horvat (A), Leivo – Bärtschi, Pettersson, Boeser – Roussel, B. Sutter (A), Virtanen – Eriksson, Beagle, Motte.
    Carolina Hurricanes: Nedeljkovic (Mrázek) – Slavin (A), D. Hamilton, Faulk (A), Pesce, de Haan, T. van Riemsdyk, H. Fleury – Niederreiter, Aho, Williams (C) – B. McGinn, Wallmark, T. Teräväinen – Martinook, McKegg, Svečnikov – Mäenalanen, Foegele.

Rozhodca: Graham Skilliter, Trevor Hanson – Lonnie Cameron, Trent Knorr

Diváci: 18 373