Hromadný štart muži, 15 km, Canmore | (zruš.) | | | SP - šprint žien, 7,5 km, Canmore | (zruš.) |
Muži HS130, Lahti | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Zjazd žien, Åre | Vítěz: I. Štuhecová (SLO) (kon.) |
Ženy - 1500 metrů | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) | | | Ženy - závod s hromadným startem | Vítěz: I. Schoutenová (NED) (kon.) |
Týmový sprint mužů a žen, Lahti | Vítěz: Ženy - Švédsko, Muži - Švédsko (kon.) |
Skoky HS130, Lahti | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 10 km, Lahti | Vítěz: J. Graabak (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - týmový sprint mužů a žen, Lahti
Vítěz: Ženy - Švédsko, Muži - Švédsko
Michal Hladký
Konečné pořadí - muži
1. Norsko 18:57,19
2. Norsko II +0,65
3. Finsko +0,71
4. Rusko +2,69
5. Švédsko +4,24
6. Itálie +5,40
7. Německo +16,08
8. Švýcarsko +24,61
9. Švédsko II +27,16
10. Rusko II +28,49
Konečné pořadí - ženy
1. Švédsko 18:24,96
2. Norsko +1,84
3. Švédsko II +3,55
4. Rusko II +4,18
5. Finsko II+4,98
6. Rusko +8,30
7. Finsko +8,35
8. Německo +10,55
9. Norsko II +13,59
10. Švýcarsko +27,01
Startovní listina - muži
1. Norsko
Emil Iversen
Johannes Høsflot Klæbo
2. Rusko
Arťem Malcev
Gleb Retivych
3. Německo
Janosch Brugger
Sebastian Eisenlauer
4. Finsko
Iivo Niskanen
Ristomatti Hakola
5. Švédsko II
Viktor Thorn
Teodor Peterson
6. Norsko II
Sindre Bjørnestad Ska
Eirik Brandsdal
7. Švédsko
Calle Halfvarsson
Oskar Svensson
8. Itálie
Francesco De Fabiani
Federico Pellegrino
9. Švýcarsko
Üli Schnider
Jovian Hediger,
10. Rusko II
Andrej Sobakarjev
Alexander Terentěv
Startovní listina - ženy
1. Norsko
Lotta Udnes Wengová
Maiken Caspersen Fallaová
2. Švédsko II
Evelina Settlinová
Hanna Falková
3. Švédsko
Ida Ingemarsdotterová
Maja Dahlqvistová
4. Finsko II
Johanna Matintalová
Anne Kyllönenová
5. Švýcarsko
Laurien van der Graaffová
Nadine Fähndrichová
6. Rusko II
Tatjana Alešinová
Jevgenija Šapovalovová
7. Norsko II
Anna Svendsenová
Mari Eideová
8. Německo
Sandra Ringwaldová
Laura Gimmlerová
9. Rusko
Jelena Sobolevová
Natalja Matvejevová
10. Finsko
Kerttu Niskanenová
Anita Korvaová
1. Norsko 18:57,19
2. Norsko II +0,65
3. Finsko +0,71
4. Rusko +2,69
5. Švédsko +4,24
6. Itálie +5,40
7. Německo +16,08
8. Švýcarsko +24,61
9. Švédsko II +27,16
10. Rusko II +28,49
Konečné pořadí - ženy
1. Švédsko 18:24,96
2. Norsko +1,84
3. Švédsko II +3,55
4. Rusko II +4,18
5. Finsko II+4,98
6. Rusko +8,30
7. Finsko +8,35
8. Německo +10,55
9. Norsko II +13,59
10. Švýcarsko +27,01
Startovní listina - muži
1. Norsko
Emil Iversen
Johannes Høsflot Klæbo
2. Rusko
Arťem Malcev
Gleb Retivych
3. Německo
Janosch Brugger
Sebastian Eisenlauer
4. Finsko
Iivo Niskanen
Ristomatti Hakola
5. Švédsko II
Viktor Thorn
Teodor Peterson
6. Norsko II
Sindre Bjørnestad Ska
Eirik Brandsdal
7. Švédsko
Calle Halfvarsson
Oskar Svensson
8. Itálie
Francesco De Fabiani
Federico Pellegrino
9. Švýcarsko
Üli Schnider
Jovian Hediger,
10. Rusko II
Andrej Sobakarjev
Alexander Terentěv
Startovní listina - ženy
1. Norsko
Lotta Udnes Wengová
Maiken Caspersen Fallaová
2. Švédsko II
Evelina Settlinová
Hanna Falková
3. Švédsko
Ida Ingemarsdotterová
Maja Dahlqvistová
4. Finsko II
Johanna Matintalová
Anne Kyllönenová
5. Švýcarsko
Laurien van der Graaffová
Nadine Fähndrichová
6. Rusko II
Tatjana Alešinová
Jevgenija Šapovalovová
7. Norsko II
Anna Svendsenová
Mari Eideová
8. Německo
Sandra Ringwaldová
Laura Gimmlerová
9. Rusko
Jelena Sobolevová
Natalja Matvejevová
10. Finsko
Kerttu Niskanenová
Anita Korvaová
Mezi ženami dominovaly Švédky, když obsadily první a třetí pozici. Podobnou záležitost jsme viděli i u mužů, když Norové skončily na prvních dvou příčkách.
1. Norsko 18:57,19
2. Norsko II +0,65
3. Finsko +0,71
4. Rusko +2,69
5. Švédsko +4,24
6. Itálie +5,40
7. Německo +16,08
8. Švýcarsko +24,61
9. Švédsko II +27,16
10. Rusko II +28,49
1. Norsko 9:21,96
2. Švédsko II +0,60
3. Itálie +0,72
4. Norsko II +0,96
5. Švédsko I +1,43