Sparta Praha – Plzeň 3:4 (kon.)
HC Sparta Praha
3:4 (1:0, 1:1, 1:3)
HC Škoda Plzeň
cz Pondelok 11.02.2019, 18:30 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Tipsport extraliga (ČR) • 16. kolo

56:43
    Plzeňští si počínali v posledním souboji nedovoleně, konkrétně to byl útočník Jan Eberle (PLZ), který dostává od hlavních rozhodčích dvě minuty za držení.

55:45
    Nyní se trošku na ledě přiostřilo. Před brankou Matěje Machovského vyfasovali dvě minuty za hrubost obránce Tomáš Pavelka (SPA) a útočník Jakub Pour (PLZ).

52:13
    Po delší době uvidíme další přesilovou hru domácího mužstva, které bude mít možnost navýšit svoje vedení. Václav Nedorost (PLZ) dostal dvě minuty za držení.

25:48
    Třetím viníkem v tomto utkání na sparťanské straně je kanadský obránce Steven Delisle (SPA), který stráví následující dvě minuty na trestné lavici za hákování.

22:50
    Poprvé v zápase si přesilovku vyzkouší také domácí sparťané. Lukáš Pulpán (PLZ) totiž ve vlastním obranném pásmu vyhodil puk mezi diváky, dvě minuty.

15:04
    Plzeňští hráči si po krátké chvíli vyzkouší další přesilovou hru. Útočník Jiří Smejkal (SPA) stejně jako jeho kolega vyfasoval od rozhodčího dvě minuty za podrážení.

12:14
    Je tu první vyloučení, a to konkrétně na straně domácích. Miroslav Forman (SPA) si počínal nedovoleně, když v obranném pásmu podrazil jednoho ze soupeřů.

Petr Pavlík

Góly a asistencie: 8. Jarůšek (Forman, Piskáček), 21. Jarůšek (Košťálek), 50. Jarůšek (Pech) – 22. Kodýtek (Eberle, Allen), 45. Pour (Gulaš, Moravčík), 53. Eberle (Preisinger), 56. Nedorost (Indrák, L. Kaňák)

HC Sparta Praha: Machovský (Škorpík) – Piskáček, Delisle, Kalina, T. Pavelka, Tomáš Dvořák, Košťálek – Buchtele, Klimek, Kudrna – Jarůšek, Pech, Forman – Smejkal, Klíma, Rousek – Beran, Sill, Černoch – Kumstát.
    HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Pulpán, Vráblík, Allen, L. Kaňák, Moravčík – Preisinger, Pour, Jan Kovář – Gulaš, Straka, Kodýtek – Eberle, V. Němec, D. Kindl – Kantner, Nedorost, Indrák.

Rozhodca: Šír, Kika – Gebauer, Lederer