Jekaterinburg – Novgorod 6:5 (kon.) | Čeljabinsk – Nižnekamsk 1:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Jaroslavľ 0:3 (kon.)
Petrohrad – Čerepovec 4:1 (kon.) | Soči – Viťaz 3:2 (po pr.) | S.Moskva – D. Moskva 1:5 (kon.)
Riga – Helsinki 3:1 (kon.) | HC Slovan – CSKA Moskva sk 1:4 (kon.)

Vojtěch Mozík (Viťaz) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:47
    Michal Řepík (Viťaz) 0+0, 4 střely, 2 trestné minuty, čas na ledě 17:18 (19:54:56)

Domácím hokejistům se povedl obrat z 0:2 a slaví nesmírně cenné vítězství, které je udrželo na poslední postupové příčce do play-off o dva body před Rigou. Porážku odvrátil v power-play 63 vteřin před koncem Šmeljov a dílo dokonal v prodloužení při hře tři na tři parádním vítězným gólem exliberecký Bakoš.
    Viťaz měl dvě třetiny více ze hry, ale nakonec se musí spokojit s bodem, když oba čeští hokejisté v jeho dresu byli hodně vidět, jenže svorně nevyužili několik dobrých příležitostí.
    Statistiky zápasu:
    Střely na bránu 23:35, vhazování 24:21, hity 9:9, čas v útoku 11:15 – 6:46, vyloučení 1:2, bez využití.

61:24 Martin BAKOŠ - 3:2

61:24
    Soči právě vstřelilo branku!
    Obrat dokonává slovenský útočník MARTIN BAKOŠ, který si nabruslil přes obránce zleva před bránu a zvedl kotouč nechytatelně pod horní víko.
    Asistence: Sean Collins.

60:55
    Řepík mohl ujet do úniku, dlouhou přihrávku však na holi nezpracoval.

60:01

Hokejistům Soči se v power-play minutu a tři vteřiny před sirénou podařilo vynutit si prodloužení. Oba celky získaly po bodu a Soči se tak minimálně po dnešku udrží v tabulce před Rigou, která vede zatím 2:0 nad Jokeritem Helsinki.
    HK Soči potvrzuje titul remízového krále KHL, je to osmnáctý nerozhodný výsledek tohoto klubu po 60 minutách v sezóně, což je jasně nejvíc ze všech.
    Statistiky po třetí třetině:

60:00

59:38
    Dohrává se opatrně, ani jedno z mužstev nechce přijít o jistý bod.

58:57
    Oddechový čas pro hosty.
    58:57 Sergej ŠMELJOV - 2:2

58:57
    Veledůležitý vyrovnávací gól zařídila domácím kombinace, kterou si před chvílí vyzkoušeli nanečisto. Zpoza brány přihrával Collins, puk se štěstím skončil na holi SERGEJE ŠMELJOVA a ten ho nad ledem posílá k zadní tyčce.

58:39
    Barulin upaluje na střídačku, do hry skáče šestý bruslař Soči.

57:14
    Mozíkovi prošel hraniční zákrok na Lugina, jehož strčil do zad oběma rukama a poslal jej na led.

56:29
    Sergej Šmeljov měl na holi vyrovnání: po bleskové výměně puku přišla Collinsova finální přihrávka zpoza brány, jenže Šmeljov zblízka minul.

55:55

55:38
    Od modré pálil po ledě Stasenko a Barulin se ohlížel za záda, jestli mu puk neproklouzl mezi betony. Měl ho však ve výstroji.

55:12
    Rendulićova dělová rána příklepem doslova sestřelila Barulina z ledu, domácí brankář však má kotouč ve své moci a to je hlavní.

Karel Jedlička

Góly a asistencie: 36. Rykov (Bočarov, Lugin), 59. Šmeľov (Collins), 62. Bakoš (Collins) – 23. Nikulin (Makejev), 35. Rendulić (Nikulin, Stasenko)

HK Soči: Barulin (Šikin) – J. Alexandrov, Jokipakka, Pajgin, Vorobjev, Rykov, Chomickij, D. Alexandrov – O'Dell, R. Rosén, Bočarov – Archipov, Collins, Bakoš – Lugin, Altybarmakjan, Točickij – Starkov, Kaletnik, Šmeľov – Kapustin.
    Viťaz Moskovská oblasť: Ortio (Samonov) – Mozík, Katičev, Jevsejenkov, Stasenko, Golovkov, Šinkevič, S. Romanov, Kožemjakin – Řepík, M. Aaltonen, Stoľarov – Rendulić, Nikulin, Makejev – N. Komarov, Kokarev, Švec-Rogovoj – P. Černov, Vyglazov, Gončarov.

Rozhodca: Gofman, Bělov – Šišlo, Novikov