Košice – Trenčín 4:2 (kon.) | Žilina – Budapešť 3:2 (kon.) | Nitra – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
Detva – Poprad 3:4 (0:1 po s.n.) | Zvolen – B. Bystrica 2:4 (kon.) | Miškovec – Nové Zámky 1:2 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
DVTK Miškovec
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Piatok 15.02.2019, 18:35 • Ice rink Miskolc • Tipos Extraliga (SR) • 51. kolo

Dramatické stretnutie v Ice rink Miskolc museli rozhodnúť až samostatné nájazdy. Napokon v nich boli úspešnejšie Nové Zámky, ktoré tak získavajú z toho stretnutia dva body a upevňujú si tak šiestu pozíciu v tabuľke.

To je už z mojej strany všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok neskorého večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (21:09:38)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Mikron Nové Zámky.
    Autorom víťazného gólu je TOMÁŠ POSPÍŠIL.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani predĺženie nám neurčilo víťaza tohto stretnutia, budú to tak musieť rozhodnúť až samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:30
    V predĺžení teraz mohol rozhodnúť o výhre domácich Kulmala! Ocitol sa vo veľkej šanci pred brankárom Košarišťanom, ale reprezentačný brankár podržal svoj celok!

64:01
    Prebieha posledná minúta predĺženia.

63:40
    Hruška sa pokúsil o individuálnu akciu, ale neprešiel cez obranu súpera.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 32. Láda (Pance) – 4. Šimun (Kudla, Pospíšil), rozh. náj. Pospíšil

1:2   Magosi (MIS)

DVTK Miškovec: Vay – Crawford, Kiss, Szirányi, Láda, Göz, Milam, Albert – Pance, Vas, Kulmala – Harrison, Loiseau, Magosi – Miskolczi, Galanisz, Somogyi – Vojtkó, Hajós, Ritó
    HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan – Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Kudla, Hatala, Andresons, Henderson – Jurík, Zbořil, H. Ručkay – Šimun, Urban, Bajtek – Štrauch, Hruška, Pospíšil – Rogoň, Fábry, Ondrušek

Rozhodca: Vladimír Snášel, Martin Korba – Ľudovít Šoltés, Martin Jobbágy – Peter Ország