Arizona – Toronto 2:0 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 5:2 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 3:4 (po pr.)
Tampa Bay – Montreal 3:0 (kon.) | Carolina – Dallas 3:0 (kon.) | Chicago – Columbus 2:5 (kon.)
Vegas – Nashville 5:1 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:2 (kon.) | LA Kings – Boston 2:4 (kon.)
Pittsburgh – NY Rangers 6:5 (kon.) | Minnesota – St. Louis 0:4 (kon.)
Los Angeles Kings
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Boston Bruins
cz Nedeľa 17.02.2019, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek víkendu! (07:24:55)

Československá stopa v utkání

Zdeno Chára (BOS) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:32
    Peter Cehlárik (BOS)–0+1, 1 střela, čas na ledě 10:57
    David Krejčí (BOS) – 0+2, 4 střely, čas na ledě 15:33

Jaroslav Halák (BOS) byl dnes pouze náhradním brankářem.

Trestné minuty: 4 – 10

Bruins zaznamenali pátou výhru v řadě za sebou, bodovali už v desátém zápase po sobě. V tabulce Atlantické divize poskočili na druhé místo před Toronto Maple Leafs.

Kings neuspěli ve čtvrtém utkání v řadě. Nadále tak zůstávají na posledním místě v tabulce Pacifické divize, Západní konference.
    Konečný výsledek: Los Angeles Kings vs Boston Bruins 2:4

59:50
    Zakázané uvolnění Bostonu. Přesně 10 vteřin před koncem třetí třetiny se ještě bude vhazovat před Raskem.
    59:23 Patrice BERGERON - 2:4

59:23
    Bruins právě vstřelili branku!
    Je hotovo! Aktivní forčekink Medvědů přinesl ovoce. Po chybách Kings dostal puk za Campbella PATRICE BERGERON. Bez asistence.

59:15
    Aktivní forčekink Bruins, domácí se nemohou dostat ke hře bez brankáře.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
    58:47 Charlie MCAVOY - 2:3

58:47
    Jedna minuta a 13 vteřin do konce třetí třetiny, Boston znovu ve vedení! CHARLIE MCAVOY před bránou tečoval nabídku DeBruska z levé strany. Pro mladého obránce třetí letošní gól! Asistence: Jake DeBrusk, David Krejčí.

58:37
    DeBrusk střílel od levého mantinelu, trefil ale pouze boční síť.

58:20
    Krejčí se snažil středem probít do nějaké šance, obrana soupeře byla ale dobře zorganizovaná.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 31. Kovaľčuk (Kopitar, Doughty), 56. Iafallo (LaDue, Kempe) – 6. DeBrusk (Cehlárik, Krejčí), 37. Marchand (Bergeron), 59. McAvoy (DeBrusk, Krejčí), 60. Bergeron

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Forbort, Doughty (A), Fantenberg, LaDue, Phaneuf, Roy – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Leipsic, J. Carter (A), Toffoli – Hagelin, Kempe, Kovaľčuk – Clifford, Lewis, Wagner.
    Boston Bruins: T. Rask (Halák) – Chára (C), McAvoy, Krug, Carlo, Grzelcyk, K. Miller (A) – Marchand, Bergeron (A), Heinen – Cehlárik, Krejčí, DeBrusk – Kuraly, Acciari, Wagner – Nordström, Frederic, Kuhlman.

Rozhodca: Francis Charron, Trevor Hanson – Brandon Gawryletz, Travis Gawryletz

Diváci: 18 230