Real Madrid – Girona 1:2 (kon.) | Valencia – Espanyol 0:0 (kon.) | Villarreal – Sevilla 3:0 (kon.)
Real Betis – Alavés 1:1 (kon.)
Valencia CF
0:0 (0:0)
RCD Espanyol Barcelona
cz Nedeľa 17.02.2019, 16:15Španielska LaLiga • 24. kolo

I druhý poločas se nesl v duchu, kdy Valencie byla lepším týmem. Dokonce měla nebezpečnější šance, než v prvním poločase. Espanyol se však všem jejich pokusům ubránil a nakonec vybojoval remízu. Zápas neměl téměř žádné tempo, Valencie se po většinu času snažila o dobývání branky Espanyolu, ale scházela jim potřebná přesnost. (18:16:15)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 15:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:10.

90+5

90+5
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Javi López (Espanyol Barcelona).

90+2
    Rohový kop domácích přinesl zakončení, ale José Gayá míříl mimo branku.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut!

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby a s největší pravděpodobností branku v dnešním duelu neuvidíme.

89
    A opět, dnes aktivní Kévin Gameiro, který zakončuje nad branku.

88
    Centr z levé strany si pohlídal Diego López a Espanyol je velmi blízko k cenné remíze.

87
    Gonçalo Guedes faulován a Valencie zůstane na polovině soupeře. Čas se neúprosně krátí.

86
    Opět Kévin Gameiro se ocitl v nebezpečném zakončení, ale dnes mu zkrátka není souzeno přesně zamířit.

86
    Míč se nyní pohybuje na polovině hřiště a to svědčí hostujícímu celku.

85
    Žlutou kartu dostává Facundo Roncaglia (Valencia CF).

83
    Domácí pokračují ve svém tlaku. Dvě dobré střely měl Kévin Gameiro, ale ani jedna se nevešla do branky.

81
    Menší trable měli nyní domácí obránci na pravé straně, nakonec dokázali vykombinovat celou situaci a nepustili soupeře k míči.

80
    Valencie utahuje svůj opasek a kombinuje před brankou Espanyolu. Hosté naopak cítí, že by mohli s favoritem dnes uhrát dobrý výsledek a brání se zuby nehty.

78
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Facundo Ferreyra.

78
    Postup Espanyolu zastavil hvizd rozhodčího, který viděl drobný nedovolený zákrok.