NJ Devils – Buffalo 4:1 (kon.) | Detroit – Philadelphia 1:3 (kon.) | Florida – Montreal 6:3 (kon.)
Anaheim – Washington 5:2 (kon.) | Calgary – Arizona 5:2 (kon.)
Anaheim Ducks
5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
Washington Capitals
cz Pondelok 18.02.2019, 03:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších online přenosů! (06:03:37)

Michal Kempný (Washington) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:10
    Jakub Vrána (Washington) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:24
    Dmitrij Jaškin (Washington) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:00

1 Adam Henrique (Anaheim) 2+1
    2. Jakob Silfverberg (Anaheim) 2+0
    3. Ryan Miller (Anaheim) 23 zák., 2 gólů, 92,0%

A je konec! Ve třetí třetině to byla parádní jízda domácích, když se postupně trefili Henrique, Perry a Silfverberg. Ducks si třígólový náskok pohlídali a po delší době odehráli opravdu dobré utkání. Anaheim tak snad dá zapomenout na dlouhou šňůru proher a fanoušky Ducks čekají lepší časy.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 39, Hosté – 25.

59:20
    Kotouč za brankou Holtbyho.

58:50
    Capitals kombinují podél mantinelů ve třetině soupeře.

58:20
    Derek Grant se znovu dostal ke kotouči před brankou, ale tentokrát trefil tyč!

57:50
    Přečíslení 3 na 2 zastavuje čárový rozhodčí. To je škoda pro Ducks.

57:20
    Eller vypálil zápěstím, ale kotouč minul druhou tyč o pořádný kus.

56:50
    Orpik vypálil od modré, ale jeho střelu tečoval mimo branku jeden z domácích hráčů.

56:05
    Orlov drží kotouč za brankou a Capitals už se nikam neženou.

55:20
    Derek Grant promáchl kotouč před brankou! Velká šance pro domácí!
    54:55 Jakob SILFVERBERG - 5:2

54:55
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A máme tu dalšího dvougólového střelce! Derek Grant posunul kotouč do třetiny, kde ho sebral JAKOB SILFVERBERG, který nic nevymýšlel a pumelicí do horního růžku vymetl pavučinky!
    Asistence: Derek Grant a Michael Del Zotto.

54:30
    Adam Henrique je dnes při chuti, jeho další střelecký pokus backhandem Holtby se štěstím vyrazil!

53:50
    Fowler vyhrál rychlostní souboj s Vránou a Ducks mají znovu kotouč.

53:06
    Devin Shore dostal krásnou nahrávku před branku,ale z těsné blízkosti nedokázal překonat Holtbyho!

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 27. Henrique (Montour, Jaycob Megna), 35. Silfverberg (Henrique, H. Lindholm), 41. Henrique (Perry, Getzlaf), 44. Perry (Fowler, Getzlaf), 55. Silfverberg (D. Grant, Del Zotto) – 5. Ovečkin (Carlson, J. Vrána), 38. Carlson

Anaheim Ducks: R. Miller (K. Boyle) – Del Zotto, Fowler, Manson, H. Lindholm, Montour, Jaycob Megna – Perry, Getzlaf, Rakell – Sprong, Henrique, Rowney – Silfverberg, D. Grant, D. Shore – Terry, Kesler, Jones.
    Washington Capitals: Holtby (Copley) – Kempný, Carlson, Orlov, Niskanen, Orpik, Djoos – Ovečkin, Kuzněcov, T. Wilson – J. Vrána, Bäckström, Oshie – Burakovsky, Eller, Connolly – Jaškin, Stephenson, Smith-Pelly.

Rozhodca: Lee,Chmielewski – Murchison, Gibbons