Detroit – Chicago 4:5 (po pr.) | Colorado – Winnipeg 7:1 (kon.) | Calgary – NY Islanders 4:2 (kon.)
Vegas – Boston 2:3 (1:2 po s.n.)
Detroit Red Wings
4:5 (1:3, 0:1, 3:0 - 0:1)
Chicago Blackhawks
cz Štvrtok 21.02.2019, 01:45 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek čtvrteční noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (04:29:01)

Hity: 24 – 10

Máme tu konec dnešního utkání, které nakonec muselo rozhodnout až prodloužení i když to po dvou třetinách vůbec tak nevypadalo, když hosté vedli 1:4. Domácím se podařilo ve třetí třetině vyrovnat na 4:4. V prodloužení byli rozhodně aktvnější Red Wings, ale Blackhawks mají Patricka Kana, který rozhodl o jejich výhře.
    Za domácí se dnes prosadili Larkin 2x a Athanasiou 2x. Za hosty se trefili Anisimov, Saad, DeBrincat a Kane 2x.

62:42 Patrick KANE - 4:5

62:42
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Hosté rozhodují v prodloužení. Domácí byli v prodloužení jasně lepší, ale Toews ještě na Berniera nevyzrál, ale následně Gustafsson našel na pravé straně PATRICKA KANA, který přisuzuje hostům veledůležité dva body. Asistence: Erik Gustafsson, Jonathan Toews.

62:17
    Další šance pro Athanasioua, Ward opět pozorný.

61:58
    Mantha se dostal až před Warda nezakončil přesně.

61:28
    Na puku jsou domácí, kteří jsou rozhodně aktivnější.

60:56
    Kane z levé strany trefil vyrážečku Berniera.

60:28
    Larkin si obhodil Toewse, ale nepřihrál poté přesně.

60:01
    Buly pro domácí.

60:01

Dnešní utkání sleduje 18.806 diváků.

Prodloužení začne přibližně v 04:13.

Třetí třetina vyšla výborně domácím, kteří srovnali z 1:4 na 4:4 a uvidíme tedy prodloužení. Skórovali Larkin a Athanasiou 2x.

60:00

Jan Přikryl

Góly a asistencie: 7. D. Larkin (Mantha, Hronek), 45. D. Larkin (Daley, Mantha), 46. Athanasiou (Mantha, D. Larkin), 59. Athanasiou (Mantha, Green) – 2. Anisimov, 13. Saad (Sikura, C. Ward), 17. DeBrincat (D. Strome, E. Gustafsson), 22. P. Kane (E. Gustafsson), 63. P. Kane (E. Gustafsson, J. Toews)

Detroit Red Wings: Howard (22. J. Bernier) – Kronwall (A), Green, DeKeyser, Jensen, Daley, Hronek – Bertuzzi, D. Larkin (A), Mantha – Vanek, Nielsen, Nyquist – Helm, Glendening, Athanasiou – Abdelkader (A), Ehn, Rasmussen.
    Chicago Blackhawks: C. Ward (Delia) – Keith (A), E. Gustafsson, Forsling, Koekkoek, Dahlström, C. Murphy – Caggiula, J. Toews (C), P. Kane (A) – DeBrincat, D. Strome, Kahun – Saad, Anisimov, Sikura – Kunitz, Krüger, Hayden.

Rozhodca: Pollock K., StPierre J. – Alphonso S., Miller S

Diváci: 18.806