Arsenal – Borisov 3:0 (kon.) | Villarreal – Lisabon 1:1 (kon.) | Zenit – Fenerbahce 3:1 (kon.)
Valencia – Celtic 1:0 (kon.) | Frankfurt – Doneck 4:1 (kon.) | Neapol – Zürich 2:0 (kon.)
Salzburg – Brugge 4:0 (kon.) | D. Záhreb – Plzeň 3:0 (kon.) | Benfica – Galatasaray 0:0 (kon.)
D.Kyjev – Olympiakos 1:0 (kon.) | Real Betis – Rennes 1:3 (kon.) | Chelsea – Malmö 3:0 (kon.)
Leverkusen – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Genk – Slavia 1:4 (kon.) | Inter – Rapid Viedeň 4:0 (kon.)
Real Betis
1:3 (1:2)
Stade Rennes
Štvrtok 21.02.2019, 21:00 • Estadio Benito Villamarín • Európska liga • 1/16 finále

V druhom polčase padol napokon ešte jeden gól, ktorý v samom závere dali hostia a tak Rennes postupuje ďalej. Druhý polčas nebol nijak zaujímavý, napokon francúzsky celok nemusí mrzieť tá domáca remíza 3:3, kde stratil dvojgólové vedenie.

To je už z mojej strany všetko, prajem pekný zvyšok neskorého večera a dobrú noc. (22:53:52)

90+4
    90+4. M'Baye Niang (REN) - 1:3

90+4
    Tím Rennes práve strelil gól!
    Na samom konci stretnutie je definitívne rozhodnuté o postupujúcom! Betisu neostávalo nič iné, ako vrhnúť všetky sily do útoku. Rennes sa tak otvoril priestor, do ktorého vpadol Ben Arfa, presnou prihrávkou našiel M'BAYEHO NIANGA a ten upravuje skóre na 1:3!

90+3
    Žltú kartu dostáva Mehdi Zeffane (Stade Rennes FC).

90+2
    Domáci vrhajú všetky svoje sily do útoku, ale márne čakajú na gólovú príležitosť. Rennes sa to už zdá ubráni a postúpi ďalej, góly však zvyknú padať aj na samom konci.

90+1
    Napokon sa druhý polčas predlžuje o 4 minúty!

90
    Striedanie v tíme Real Betis: z ihriska odchádza Joaquín, prichádza Emerson.

89
    Riadny hrací čas druhého polčasu bude čoskoro minulosťou. Určite sa bude aj niečo nadstavovať, domáci budú musieť riskovať.

88
    Definitívu postupu tak Rennes stále nemá istú. Aj naďalej to je len o jeden gól a ak ho domáci dajú, naklonia postup na svoju stranu.

87
    Niang teraz v pokutovom území domácich dlho váhal, čo má spraviť. Napokon z toho bolo nevydarené a slabé zakončenie, ktoré končí u brankára Roblesa.

86
    Betisu tak čas stále neúprosne plynie ďalej. Španielsky celok môže mrzieť hlavne nevydarená polovica prvého polčasu, kedy inkasoval dva góly.

85
    Teraz sa však domácim nedarí v kombinácii. Rennes tak pohodlne kontroluje dianie na ihrisku a už len málo delí francúzsky celok od postupu.

84
    Striedanie v tíme Stade Rennes FC: z ihriska odchádza Adrien Hunou, prichádza Romain Del Castillo.

83
    Čas sa pomaly, ale isto začína domácim krátiť. Od postupu ich stále delí len jeden gól a tak sme zvedaví, čo nám záver druhého polčasu ponúkne.

82
    Žltú kartu dostáva Hamari Traoré (Stade Rennes FC).

81
    Francúzsky celok mal teraz k dispozícii priamy kop, s ktorého rozohrávkou si dal pochopiteľne načas. Po rozohrávke nakrátko sa nič zaujímavého neudialo.

80
    Žltú kartu dostáva Joaquín (Real Betis).

79
    Hra sa nám teraz trocha rozkúskovala, pretože sme videli vlnu striedaní. Rennes to určite vyhovuje, ale domáci potrebujú, aby hra plynula čo najčastejšie.

Miroslav Revaj

Góly: 41. Lo Celso – 22. Bensebaini, 30. Hunou, 90+4. Niang

Karty:   36. Sidnei (RBE), 75. W. Carvalho (RBE), 80. Joaquín (RBE) – 58. Niang (REN), 82. H. Traoré (REN), 90+3. Zeffane (REN)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:11.
    Real Betis: Robles – Mandi, Bartra, Sidnei – Joaquín (C) (90. Emerson), W. Carvalho, Canales, Guardado (78. Lainez) – Lo Celso, Morón, Jesé (70. León).
    Náhradníci: Pau López – Barragán, Feddal, Javi García, Lainez, León, Emerson.

Stade Rennes: Koubek – H. Traoré, Mexer, Da Silva (C), Bensebaini (77. Zeffane) – Niang, Grenier, Bourigeaud (76. Gelin), Sarr – Hunou (84. Del Castillo), Ben Arfa.
    Náhradníci: Badiashile – Del Castillo, Gelin, Johansson, Lauriente, Nyamsi, Zeffane.

Rozhodca: Kassai – Ring, Tóth (všetci Maďarsko)
    14.02.2019
    Rennes - Real Betis 3:3

Góly: 2. Hunou (Zeffane), 11. Javi García (vla.), 45+3. Ben Arfa (pen.) – 32. Lo Celso (Morón), 62. Sidnei (Joaquín), 90. Lainez (Jesé)

Karty:   31. André (REN), 33. Da Silva (REN), 63. H. Traoré (REN) – 16. Firpo (RBE), 74. Lo Celso (RBE)

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 1:3. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:9.