Sie – Plíšková 2:1 (kon.) | Hrunčáková – Kvitová sk 0:2 (kon.)
Petra Kvitová
Petra Kvitová (2)
2
6 6
Štvrtok 21.02.2019, 13:27 • Centrálny kurt, Dubaj (SAE) • WTA Dubaj - Dubai Duty Free Tennis Championships (tvrdý povrch) • Štvrťfinále

To je už z mojej strany všetko, ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (14:33:31)

Koniec zápasu

0:6
    GEM, SET, ZÁPAS Petra Kvitová! Česká tenistka predviedla jasnú dominanciu v druhom sete, keď sa ukázali zrejme jej väčšie skúsenosti a nasadil Viky Kužmovej kanára. Aj tak si slovenská tenistka zaslúži za účinkovanie v Dubaji veľkú pochvalu a môžme sa čoskoro tešiť na jej ďalšie vystúpenia, v rebríčku by sa mohla po tomto turnaji posunúť vyššie.

0-40
    Tri mečbaly pre českú tenistku!

0-30
    Presne umiestnený úder k čiare od Kvitovej, ktorá tak vedie o dva fiftíny a to už vyzerá na predbežný koniec tohto stretnutia.

0-15
    Obe tenistky sa dostali do výmeny a následne prichádza víťazný forhend českej hráčky.

0:5
    Koniec prestávky, podávať bude Viktória Kužmová.

0:5
    Nasleduje prestávka a výmena strán.

0:5
    Petra Kvitová úspešne potvrdila brejk po nepresnom returne od našej tenistky a tak vyhráva v druhom sete 5:0! Viktória Kužmová tak bude podávať na udržanie sa v zápase a odvrátenie kanára.

15-40
    Eso českej tenistky, takže česká tenistka má dva gembaly na potvrdenie brejku.

15-30
    Nepresný return od slovenskej tenistky, podávajúca hráčka získava druhý fiftín v rade.

15-15
    Po 15 na oboch stranách, Kvitová si pomáha priamym bodom z podania.

15-0
    Cestu za potvrdením brejku však Kvitová nezačala úspešne, Viky vyťahuje presný return.

0:4
    Teraz sa však už Petra Kvitová úspešne presunula na sieť a po ďalšom víťaznom údere už využíva tretí brejkbal a vedie v druhom sete 4:0! To je už moc komplikovaná situácia pre našu tenistku, uvidíme, ako ju zvládne.

30-40
    Je tu priamy bod od našej tenistky, ktorým odvracia aj druhý brejkbal.

15-40
    Dlhšiu výmenu teraz naša tenistka zvládla, Kvitová zahrala loptičku do autu a stráca tak prvý brejkbal.

0-40
    Viktória Kužmová sa previnila dvojchybou a tak jej súperka získava tri brejkbaly!

0-30
    Nasledoval víťazný úder a česká tenistka vedie pri podaní našej tenistky o dva fiftíny. Opäť je tak Viky pod tlakom.