Toronto – Washington 2:3 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Carolina 3:4 (kon.)
NJ Devils – Ottawa 4:0 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 0:4 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:1 (kon.)
Tampa Bay – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Nashville – LA Kings 2:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 5:2 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Vancouver – Arizona 2:3 (po pr.)
Nashville Predators
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Los Angeles Kings
cz Piatok 22.02.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    Fanoušci v Bridgestone Areně mohli slavit výhru domácího týmu.

1. Kyle Turris (NSH) 1+0
    2. Pekka Rinne (NSH) 28 zák., 1 gól, 96,6%
    3. Roman Josi (NSH) 1+1 (04:43:14)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 29:29 (10:10, 13:7, 6:12)
    Zblokované střely – 13:12
    Vyhraná vhazování – 24:29
    Trestné minuty – 11:11
    Hity – 16:23

Hokejisté Kings ještě ve třetí třetině zdramatizovali utkání kontaktním gólem, který vstřelil v 50. minutě Michael Amadio. V závěru pak měl vyrovnání na holi Anže Kopitar, který ale zamířil jen do tyčky. Stejně dopadl o pár minut dříve i domácí Ryan Johansen. Predators tak zvítězili díky zásahům Kylea Turrise a Romana Josiho 2:1.

59:57
    Už to vypadalo, že Forsberg v poklidu vyhodí, ale zezadu mu sebral puk Kovalčuk. Až poté domácí definitivně osvobodil Subban a vypadá to, že Preds zvítězí!
    59:11 Kopitara dělily od vyrovnání centimetry, puk skončil na tyčce.

59:11
    Vyrovnat mohl Anže Kopitar! Hostující kapitán trefil tyčku!

57:34
    Od modré čáry to zkusil Matt Roy. Obránce LA netrefil branku.

57:02
    Hosté mají na vyrovnání tři minuty. Uvidíme, co ve zbývajícím čase předvedou.

56:25
    Puk skončil na střídačce Kings. Následuje reklamní přestávka.

55:52
    Nick Bonino a Brian Boyle se až před branku neprokombinovali. Do konce zbývají čtyři minuty.

54:59
    Velké štěstí pro hosty. Kevin Fiala našel zadovkou Ryana Johansena, který z pravého kruhu orazítkoval vzdálenější tyčku!

53:58
    Čas rychle utíká. Domácí vedou o jediný gól, takže stále nemají nic jistého.

52:28
    Teď mohli domácí zase odskočit soupeře! Dělovku Ellise vyrazil Quick a v leže se už mohl jen modlit, aby nepřišla gólová dorážka. O chvíli později pak opět Ellis dokonce minul odkrytou klec!

52:00
    Teď už jsou domácí v plném počtu.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 9. Turris (F. Forsberg, Josi), 21. Josi (Arvidsson) – 50. Amadio (Wagner, Phaneuf)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), P. K. Subban, Ekholm (A), Hamhuis, Irwin – Fiala, Johansen, F. Forsberg – Järnkrok, Turris, Arvidsson – Hartman, Bonino, B. Boyle – Grimaldi, C. McLeod, Sissons.
    Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Doughty (A), Forbort, Fantenberg, Roy, Phaneuf, Walker – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, J. Carter (A), Leipsic – Kovaľčuk, Kempe, Lewis – Wagner, Amadio, Clifford.

Rozhodca: St. Pierre, L'Ecuyer – Pancich, Alphonso

Diváci: 17510