Toronto – Washington 2:3 (kon.) | NY Rangers – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Carolina 3:4 (kon.)
NJ Devils – Ottawa 4:0 (kon.) | Pittsburgh – San Jose 0:4 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:1 (kon.)
Tampa Bay – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Nashville – LA Kings 2:1 (kon.) | Dallas – St. Louis 5:2 (kon.)
Edmonton – NY Islanders 4:3 (po pr.) | Vancouver – Arizona 2:3 (po pr.)
Vancouver Canucks
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:1)
Arizona Coyotes
cz Piatok 22.02.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Richard Pánik (ARI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:01 (06:45:14)

1. Darcy Kuemper (ARI) 30 zák., 2 góly, 93,8%
    2. Jacob Markström (VAN) 35 zák., 3 góly, 92,1%
    3. Antoine Roussel (VAN) 0+2

Vancouver v tomto zápase vedl, trefil se Bo Horvat. Pak dokázali hosté otočit skóre. Jakob Chychrun srovnal a do vedení je poslal Lawson Crouse. Bod domácím zachránil Adam Gaudette. Utkání v prodloužení rozhodl Alex Galchenyuk.

61:54 Alex GALCHENYUK - 2:3

61:54
    Arizona právě vstřelila branku!
    Hostující celek vyhrává tento zápas a získává druhý bod. Skvěle to udělal ALEX GALCHENYUK. Oklamal brankáře, jel za branku, a pak střelou k tyčce prostřelil domácího gólmana. Asistence: Alex Goligoski a Vinnie Hinostroza.

61:28
    Vinnie Hinostroza má kotouč v útočném pásmu, vypálit ale nedokázal.

61:17
    Tim Schaller neuspěl sám před brankářem.

60:42
    Clayton Keller minul branku z dobré střelecké pozice, následně se k puku nedostal Elias Pettersson.

60:17
    Bo Horvat má kotouč pod kontrolou.

60:01

Ve třetí třetině dokázal hostující celek srovnat, a pak se dostal do vedení. Domácím bod zajistil Adam Gaudette. Uvidíme prodloužení.

60:00

59:23
    Zakázané uvolnění se nepíská, Derrick Pouliot rozehrává od své branky.

58:45
    Vancouver se nyní dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.

58:40
    Zdá se, že uvidíme prodloužení.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:20
    Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Canucks.
    56:57 Adam GAUDETTE - 2:2

Jan Prošek

Góly a asistencie: 10. Horvat (Roussel, M. Granlund), 57. Gaudette (Roussel, Boeser) – 51. Chychrun (Galchenyuk, Ekman-Larsson), 56. Crouse (J. Archibald, Stepan), 62. Galchenyuk (Goligoski, Hinostroza)

Vancouver Canucks: Markström (Mazanec) – B. Hutton, Stecher, Gudbranson, D. Pouliot, Biega, Sautner – Spooner, Pettersson, Boeser – Leivo, Horvat, Motte – Roussel, Gaudette, M. Granlund – Eriksson, Beagle, Schaller.
    Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Chychrun, Goligoski, Oesterle, Connauton – Crouse, Stepan, J. Archibald – Garland, Cousins, Keller – Galchenyuk, Weal, Pánik – Kempe, Richardson, Hinostroza.

Rozhodca: Skilliter, Morton, Gawryletz, Barton

Diváci: 18.568