Senica – Žilina | 0:1 (kon.) | | | Trnava – Dunajská Streda | 3:1 (kon.) | | | Sereď – Slovan Bratislava | 0:1 (kon.) |
Podbrezová – Ružomberok | 0:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Trenčín | 3:1 (kon.) | | | Michalovce – Nitra | 0:0 (kon.) |
Zlín – Bohemians | 0:2 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Karviná – Teplice | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Jablonec | 1:0 (kon.) |
Prostějov – Uh. Brod | 7:0 (kon.) | | | Sokolov – Chrudim | 1:2 (kon.) | | | Brno – Vyškov | 5:1 (kon.) |
Pardubice – Ústí n/O | 5:1 (kon.) | | | Táborsko – Varnsdorf | 1:1 (kon.) | | | Vlašim – Velvary | 0:0 (kon.) |
Jihlava – Skalica | 1:2 (kon.) |
Burnley – Tottenham | 2:1 (kon.) | | | Bournemouth – Wolverhampton | 1:1 (kon.) | | | Newcastle – Huddersfield Town | 2:0 (kon.) |
Leicester – Crystal Palace | 1:4 (kon.) |
Getafe – Rayo Vallecano | 2:1 (kon.) | | | Sevilla – Barcelona | 2:4 (kon.) | | | Alavés – Vigo | 0:0 (kon.) |
Bilbao – Eibar | 1:0 (kon.) |
Bayern – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Freiburg – Augsburg | 5:1 (kon.) | | | Mainz – Schalke | 3:0 (kon.) |
Mönchengladbach – Wolfsburg | 0:3 (kon.) | | | Düsseldorf – Norimberk | 2:1 (kon.) |
Turín – Bergamo | 2:0 (kon.) | | | Frosinone – AS Rím | 2:3 (kon.) |
Eupen – Waregem | 2:3 (kon.) | | | Cercle Brugge – Oostende | 2:2 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Kortrijk | 2:6 (kon.) |
Mouscron – Lokeren | 1:0 (kon.) |
Tondela – Porto | 0:3 (kon.) | | | Feirense – Moreirense | 1:3 (kon.) | | | Portimonense – Aves | 1:1 (kon.) |
Setúbal – Guimarães | 1:1 (kon.) |
Paríž – Nîmes | 3:0 (kon.) | | | Amiens – Nice | 1:0 (kon.) | | | Guingamp – Angers | 1:0 (kon.) |
Wolfsberger – Rheindorf Altach | 0:0 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Wacker | 3:0 (kon.) |
Utrecht – Excelsior | 0:0 (kon.) | | | Sittard – Heerenveen | 2:4 (kon.) | | | Zwolle – Graafschap | 0:3 (kon.) |
Breda – Groningen | 0:0 (kon.) |
Zabrze – Zagłębie S. | 2:1 (kon.) | | | Lech Poznań – Légia Varšava | 2:0 (kon.) | | | Gdańsk – Wisla Kraków | 1:0 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Sandhausen | 3:1 (kon.) | | | Bochum – Kiel | 1:3 (kon.) | | | Darmstadt – Dynamo Drážďany | 2:0 (kon.) |
St. Pauli – Ingolstadt | 1:0 (kon.) |
Leeds – Bolton | 2:1 (kon.) | | | West Bromwich – Sheffield Utd. | 0:1 (kon.) |
koniec
SC Freiburg
5:1
(3:0)
FC Augsburg
87
|
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Mike Frantz, přichází Jerôme Gondorf.
|
|
86
|
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Chima Okoroji, přichází Pascal Stenzel.
|
|
81
|
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Gian-Luca Waldschmidt, přichází Florian Niederlechner.
|
|
73
|
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Philipp Max, přichází Fredrik Jensen.
|
|
46
|
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Daniel Baier, přichází Kevin Danso.
|
Góly:
9. Petersen, 30. Grifo, 43. Petersen (Grifo), 64. Waldschmidt (Haberer), 85. Niederlechner (Haberer) – 52. R. Khedira (Či Tong-won)
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 4:8. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:16.
Rozhodca: Welz – Foltyn, Grudiznski
Diváci:
Karty: 34. Baier (AUG), 61. Ku Ja-Čeol (AUG), 76. Či Tong-won (AUG) 90+1. Oxford (AUG)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 4:8. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:16.
SC Freiburg:
Schwolow – Kübler, Lienhart, Heintz, Okoroji (86. Stenzel) – Haberer, Abraši, Frantz (C) (87. Gondorf), Grifo – Waldschmidt (81. Niederlechner), Petersen.
Náhradníci: Frommann – Gondorf, Höler, Niederlechner, Schlotterbeck, Stenzel, Terrazzino.
Tréner:
FC Augsburg: Kobel – Schmid, Oxford, R. Khedira, Stafylidis – Ku Ja-Čeol, Baier (C) (46. Danso) – Či Tong-won, Gregoritsch, Max (73. Jensen) – Córdova.
Náhradníci: Giefer – Callsen-Bracker, Danso, Götze, Jensen, Stanić, Teigl.
Tréner:
Náhradníci: Frommann – Gondorf, Höler, Niederlechner, Schlotterbeck, Stenzel, Terrazzino.
Tréner:
FC Augsburg: Kobel – Schmid, Oxford, R. Khedira, Stafylidis – Ku Ja-Čeol, Baier (C) (46. Danso) – Či Tong-won, Gregoritsch, Max (73. Jensen) – Córdova.
Náhradníci: Giefer – Callsen-Bracker, Danso, Götze, Jensen, Stanić, Teigl.
Tréner:
Rozhodca: Welz – Foltyn, Grudiznski
Diváci:
Michal Břuchanský