Písek – Poruba 21:19 (kon.) | DHC Plzeň – Olomouc 19:16 (kon.) | Prešov – Zlín 27:26 (kon.)
Most – Veselí n/M 32:22 (kon.)
DHC Plzeň
19:16 (12:6)
DHK Zora Olomouc
cz Sobota 23.02.2019, 16:00 • Sportovní hala 31. ZŠ, Plzeň • MOL liga žien • 17. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (18:10:39)

Plzeň tak ztrácí pouze bod na Olomouc a má o zápas s Prešovem méně, jestli Prešov navíc dnes porazí Zlín, bude to bod i na Zlín.

Zrodilo se veliké překvapení, Plzeň udolala Olomouc 19:16, když uhájila šestibrankový náskok z prvního poločasu, a slaví cenné dva body! Skvělý výkon předvedly Západočešky zejména v defenzivě, kterou držela mnohými zákroky Eliška Šibrový, v útoku je pak táhly Věra Oravcová a Veronika Mudrová. Výborně chytající Polášková ve druhé půli Olomoučanky nespasila.

DHC Plzeň – DHK Zora Olomouc 19:16 (12:6)
    Nejvíce branek: Oravcová 7/1, Mudrová 6/1, Kepková 2 – Gajdošíková 4, Patrnčiaková 2/2, Krajčovičová 2. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 3/2 – 9/5. Vyloučení: 6:2. Diváci: 172.

Konec zápasu. (19:16)
    60
    Martina Salčáková ještě upravuje výsledek zápasu. (19:16)

60
    Z pravé spojky Olomoučanky přestřelily branku, na druhé straně Linda Galušková sama proti Poláškové neuspěla, parádní zákrok hostující brankářky, rukou vytáhla balon nad břevno! (19:15)

59
    Útočný faul Západočešek. (19:15)
    58
    Sedmička pro Olomouc a Hurychová se nemýlí. (19:15)

58
    Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Petra Ferencová). (19:14)
    58
    Kepková se protáhla po pravé straně a střelou na bližší tyč překonala Poláškovou, už je nejspíš rozhodnuto! (19:14)

57
    Olomouc vytahuje vysunutou obranu! (18:14)

57
    Oddechový čas pro Plzeň. (18:14)

57
    Severová nezpracovala přihrávku na pivota, byla lehce zatažená, ale sudí nechali hru plynout. U balonu domácí hráčky. (18:14)
    56
    Věra Oravcová dokázala vystřelit o zem k levé tyči a domácí se prosazují po delší době! (18:14)

56
    Podstřel Hurychové zablokován a Západočešky uklidňují situaci, nikam se neženou. (17:14)

55
    Líbalová v tísni nepřihrála přesně, rozhodčí faul nezapískal a Olomouc je u balonu. (17:14)
    54
    Šibrová vyrazila ránu Gajdošíkové jen do strany, míče se zmocnilo Krajčovičová, jež z křídla propálila plzeňskou brankářku. (17:14)