Senica – Žilina 0:1 (kon.) | Trnava – Dunajská Streda 3:1 (kon.) | Sereď – Slovan Bratislava 0:1 (kon.)
Podbrezová – Ružomberok 0:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 3:1 (kon.) | Michalovce – Nitra 0:0 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
3:1 (1:0)
AS Trenčín
Sobota 23.02.2019, 14:00Niké liga • 20. kolo

V druhom polčase sme videli až tri presné zásahy. Za domácich sa presadil v 54. minúte Švec a v 59. minúte Ďubek. Za hostí v závere znížil Bukari. Domáci sa tak tešia z troch bodov a víťazstva v pomere 3:1. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (15:55:48)

90+2
    Hra sa v týchto momentoch až príliš kúskuje, čo samozrejme vyhovuje domácemu celku, ktorý smeruje za tromi bodmi.

90+1
    Nadstavovať sa budú ešte tri minúty.

90
    Dostávame sa do samého záveru tohto stretnutia a lopta je momentálne veľmi ďaleko od brány domácich.

89
    Válovčan sa pri rohovej zástavke snažil vybojovať rohový kop, čo sa mu aj napriek veľkej snahe nepodarilo.

88
    Asanovič sa po jednom zo súbojov ocitol na trávniku a nazbieral tak cenné sekundy pre svoj celok, ktorý je momentálne pod obrovským tlakom.

87
    Obrovská šanca hostí, keď sa Corryn dostal k strele z úrovne penaltového bodu, no jeho pokus opečiatkoval iba tyč domácej brány.

85
    V závere stretnutia hostia zvýšili svoju aktivitu a domáci sa zatiaľ len bránia, no stále majú k dispozícii komfortný dvojgólový náskok.

84
    Bukari posielal prízemný center na malé vápno, kde však stál pozorný Kwin, ktorý poslal loptu do bezpečia.

83
    Na tento center si však výborne vybehol brankár domácich Chovan, ktorý chytil loptu do rukavíc a ukľudnil tak situáciu na ihrisku.

82
    Sleegers v krídelnom priestore nedokázal adresovať presný center, no vybojoval aspoň rohový kop.

81
    Pred nami je záverečných desať minút tohto stretnutia, ktoré sa po peknom góle hostí o čosi viac zdramatizovali.

80
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Branislav Ľupták, prichádza Vladyslav Khomutov.

78
    Trenčín dal gól!

Hostia z ničoho nič strieľajú gól. OSMAN BUKARI dostal dobrú prihrávku do vnútra pokutového územia, odkiaľ strelou od brvna ešte dáva maličkú šancu hosťom.

78
    Domáci kombinujú na vlastnej polovici a pochopiteľne sa nikde neponáhľajú.

77
    Bukari si teraz pomohol rukou a tak sú pri lopte opäť domáci, ktorí majú tento duel jasne pod kontrolou.

76
    Mašovič sa po tvrdom súboji v strede ihriska ocitol na trávniku, no zdá sa, že bude môcť pokračovať v hre.

Pavel Pytliak

Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

Góly: 15. Richtárech (Válovčan), 54. Švec, 59. Ďubek (pen.) – 78. Bukari (Čataković)

Karty:   12. Ľupták (ZMO), 44. Richtárech (ZMO), 62. Válovčan (ZMO) – 28. Šulek (TRE), 38. Paur (TRE), 60. Lamine (TRE)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:24.
    FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čögley, Kwin Kwin, Asanović – Brašeň, Richtárech, Ďubek (C), Ľupták (80. Khomutov) – Švec (66. Grozdanovski), Válovčan – Tkáč (63. Dočekal).
    Náhradníci: Krnáč – Grozdanovski, Khomutov, Beseda, Dočekal, Práznovský, Karlík.

AS Trenčín: Chudý – Šulek, Pišoja (57. Roguljić), Mašović, Skovajsa – Lamine – Ubbink (C) (21. Sleegers), Zubairu – Bukari, Paur (51. Čataković), Corryn.
    Náhradníci: Hrdlička – Čataković, Sleegers, Roguljić, Slávik, Kleščík, Kvocera.

Rozhodca: Sedlák – Benko, Poláček