Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling 0:1 (kon.) | Salzburg – Wolfsberger 3:0 (kon.) | St. Pölten – Rapid Viedeň 0:4 (kon.)
FC Salzburg
3:0 (2:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Sobota 02.03.2019, 17:00 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakúska Bundesliga • 20. kolo

85
    Mwepu přenechává místo Szoboszlaiovi a Salzburg už tak nemá další možnost střídání.

84
    Třetí střídání využil Wolfsberger a Nutz si zahraje místo Liendla.

82
    Todorović dnes dohrál a na posledních pár minutek nabídl místo na hřišti Farkasovi.

72
    Brankář Kofler nyní vyběhl aspoň 10 metrů od vápna, aby odehrál míč, pro který si sprintoval jeden z domácích hráčů a šel by do samostatného úniku.
    69. Moanes DABOUR - 3:0

69
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MOANES DABOUR. Po chybě jednoho z hráčů v černém dokázal domácí hráč krásně odcentrovat a Dabour pohotovou hlavičkou zvýšil skóre na 3:0.

67
    Koita, který byl vidět v zápase hlavně u spálené obrovské šance v 1. poločase je nyní střídán Schmidem.

63
    Ze hřiště nyní odchází v prvním poločase velmi aktivní, teď už nikoliv Prevljak. Nahrazuje ho Minamino.

58
    Samassekou se snažil zahrát míč ale byl dost brutálně naražen od Spranglera a vidí žlutou kartu.

56
    Wernitznig si jde sednout namísto Spranglera, který putuje na hřiště.
    37. Další neproměněná tutovka

37
    A nyní další možnost na skórování! Obrovská šance nyní na straně Salzburgu zůstává taky neproměněna. Dabour poslal technický lob přes gólmana, ale míč trefil tyč. Odrazil se sice a projel malým vápnem, ale uklidilo ho obránci, alespoň na roh.
    32. Promarněná šance

32
    Tak tohle snad ani nešlo neproměnit!! Friesenbichler vybojoval míč a sprintoval s ním do vápna, až před gólmana, vedle kterého posunul míč přímo na kopačku dobíhajícímu Koitovi. Ten měl před sebou celou branku volnou, ale přestřelil.
    29. Hannes WOLF - 2:0

29
    Autorem branky je HANNES WOLF. Ten si ve sprintu dokázal poradit se všemi obránci a nakonec pohodově zakončil. Gólman nedokázal vůbec zareagovat.

16
    Salzburg dobře vybojoval míč a Wolf si vyběhl po boční straně, přenechal míč Dabourovi a ten si naběhl až do vápna, kde vystřelil a míč se od gólmana otřel. Nešel však do branky, nýbrž vedle ní.
    4. Moanes DABOUR - 1:0

4
    Autorem branky je MOANES DABOUR. Ten se nacházel přímo před brankářem a po pozmním centru míč přes něj doklepl do branky.

Jiří Polášek

Góly: 4. Dabour, 29. H. Wolf, 69. Dabour

Karty:   58. Sprangler (WAC)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 10:5. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:13.
    FC Salzburg: Stankovic – Todorović (82. Farkas), Vallci, Onguéné, Ulmer – Mwepu (85. Szoboszlai), Samassékou, Schlager – H. Wolf – Prevljak (63. Minamino), Dabour.
    Náhradníci: Walke – Daka, Farkas, Häland, Minamino, Szoboszlai.

RZ Pellets Wolfsberger AC: Kofler – Novak, Sollbauer, Gollner, Schmitz – Wernitznig (56. Sprangler), Leitgeb, Ritzmaier – Koita (67. Schmid) – Liendl (84. Nutz), Friesenbichler.
    Náhradníci: Soldo – Gschweidl, Kigbu, Nutz, Schmid, Schöfl, Sprangler.