Nîmes – Rennes 3:1 (kon.)
Nîmes Olympique
3:1 (1:1)
Stade Rennes
cz Utorok 09.04.2019, 19:00 • Stade des Costières, Nîmes • Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas 3:1, o své výhře rozhodl dobrou hrou ve druhém poločase. Rennes inkasovalo tři branky, a tak z tohoto zápasu odchází bez bodů. (21:00:03)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 9:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:12.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Denis Bouanga, přichází Lucas Buadés.

90+1
    V nastaveném čase dobře zakončoval hostující Adrien Hunou. Jeho rána se jen o malý kousek do branky nevešla.

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat nad rámec druhého poločasu.

89
    Denis Bouanga pálil z pokutového území, jeho rána byla nepřesná, míč končí mimo branku. Tomáš Koubek bude rozehrávat.

87
    Nîmes Olympique míří v této dohrávce 27. kola k výhře 3:1. Rennes se vůbec nemůže nyní dostat stabilněji do předbrankového prostoru.

86
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Hervé Lybohy byl faulovaný soupeřem, provinil se Hamari Traoré.

84
    Velkou šanci měl hostující Romain Del Castillo. Jeho rána končí malý kousek vedle branky.

84
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Baptiste Guillaume.

83
    Eduardo Camavinga rozehrává od své branky, Rennes se pokouší vstřelit kontaktní branku, ale na svou šanci zatím čeká. Domácí obrana hraje výborně.

82
    Jordan Ferri zastavil akci soupeře, Romain Del Castillo má nějaké zdravotní problémy. Ve hře ale bude pokračovat.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, brankář domácího celku rozehrává od své branky. Rozhodl se pro dlouhý výkop.

79
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Antonin Bobichon, přichází Theo Valls.

78
    Sledujeme znovu klidnější pasáž hry, hraje se spíše na polovině hrací plochy.

76
    Benjamin Bourigeaud rozehrával rohový kop, jeho centr byl před brankou rychle a snadno zblokovaný.

75
    Antonin Bobichon z nějakých dvaceti metrů minul branku. Jeho rána z volného kopu postrádala přesnost.

75
    Benjamin Bourigeaud byl faulovaný, pro své spoluhráče vybojoval volný kop.

74
    Domácí fotbalisté udělali velký krok k výhře v tomto zápase, po klidné pasáži hry z ničeho nic přidali třetí branku.
    72. Antonin BOBICHON - 3:1

72
    Nîmes právě vstřelil branku!
    Krásná rána 3:1! To byla bomba, kterou vyslal na brnaku ANTONIN BOBICHON. Tomáš Koubek se snažil na míč dosáhnout, ale nedokázal to. Olympique navyšuje své vedení.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek vede o jednu branku. Benjamin Bourigeaud se to pokoušel změnit, ale jeho rána končí těsně vedle branky.

68
    Paul Bernardoni rozehrává od své branky, v akci pokračují obránci.

68
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.

66
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Souleyman Doumbia, přichází Eduardo Camavinga.

64
    Domácí celek vybojoval autové vhazování na útočné polovině. Do šance se Nîmes ovšem nedostalo.

62
    Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, který se pokouší co nejrychleji vyrovnat. Domácí celek se však může spolehnout na obranu.

62
    Hatem Ben Arfa vedl zajímavou akci svého celku. Do střelecké pozice se přes dobrou domácí obranu nedostal. Výborně zapracoval Téji Savanier.

59
    Rachid Alioui to zkoušel individuálně, jeho projektil končí mimo branku, gólman vůbec zasahovat nemusel.
    55. Denis BOUANGA - 2:1

55
    Krásná rána a domácí celek po deseti minutách hry dostává znovu do vedení, povedenou střelou nedal Koubkovi šanci DENIS BOUANGA.

53
    Ve druhém poločase zatím na výraznější šanci čekáme. Ani jeden celek se nikam nežene.

52
    Jordan Ferri Centroval do pokutového území, kde tušil spoluhráče, byl tam, ovšem obsazený.

51
    Paul Bernardoni se zapojí do kombinace svého celku. Míč přenechal obráncům, kteří otáčejí směr hry.

50
    Denis Bouanga se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale vypálit nedokázal. Následně neuspěl ani Rachid Alioui.

49
    Souleyman Doumbia vhazuje na své polovině, Rennes o míč přišlo, a tak rychle hrají domácí.

47
    Rachid Alioui se dopustil faulu, na polovině hrací plochy rozehrává Edson Mexer.

46
    Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě.

46
    Zápas pokračuje druhým poločasem.

46

Hodně dramatický první poločas jsme viděli. Renaud Ripart poslal domácí do vedení, pak vyrovnal Adrien Hunou. Následně dostal červenou kartu Anthony Briancon, a pak po druhé žluté také hostující Benjamin André.

45+8

45+6
    Poločas ještě nekončí, další červená karta. Oba týmy hrají oslabené.
    45+5. Červená karta po 2. žluté

45+5
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Benjamin André (Stade Rennes FC).

45+5
    Dlouhou dobu se nehrálo, sudí sledovat video, červenou kartu ponechal.
    45+2. Červená karta

45+2
    Červenou kartu dostává Anthony Briancon (Nîmes Olympique). Za hodně nevybíravý zákrok vidí domácí hráč červenou kartu.

45+1
    Hatem Ben Arfa není v pořádku, vyžádal si ošetření na hrací ploše. Hra se tedy přerušila.

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat navíc.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    Dostáváme se do finální fáze poločasu, hraje se spíše na polovině hrací plochy. Gólmani nyní mnoho práce nemají.

43
    Jérémy Gelin pálil coby obránce z velké dálky, jeho ránu končí mimo. Nebyla to ovšem špatná rána.

42
    Nîmes se pokouší co nejrychleji odpovědět a získat vedení zpět, jenže se zatím nemůže do střelecké pozice přes obranu dostat.
    40. Adrien HUNOU - 1:1

40
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Po rychlé akci hostujícího celku je srovnáno na 1:1. Z bezprostřední blízkosti dostal míč do branky ADRIEN HUNOU. Gól nakonec oficiálně veden jako vlastní Lybohy. Asistence: Romain Del Castillo.

37
    Nyní se bojuje o míč zejména na polovině hrací plochy, mírnou převahu mají hosté. Romain Del Castillo zakončoval z velké dálky, jeho ránu kryje gólman.

37
    Žlutou kartu dostává Jordan Ferri (Nîmes Olympique).

37
    Téji Savanier se pokoušel dostat do lepší pozice, v pokutovém území absolvoval souboj na hranici pravidel. Pokutový kop nevybojoval.

35
    Deset minut hry nás dělí od konce prvního poločasu, hostující celek prohrává o jednu branku, nyní ale hraje aktivně.

34
    Po konzultaci s videem je jasno, pokutový kop nebude, hraje se dál.

33
    Hosté reklamují hru rukou domácího obránce v pokutovém území. Hra zatím pokračuje dál.

32
    Téji Savanier rozehrává volný kop, ten předchozí vedl ke gólu, nyní byl centr hodně nepovedený.

31
    Žlutou kartu dostává Hervé Lybohy (Nîmes Olympique).

30
    Denis Bouanga výborně získal prostor v pokutovém území, pálil z první a jeho ránu výborně vyrazil český reprezentační brankář Tomáš Koubek na rohový kop.

29
    Rennes rozehrává ze své obranné poloviny, Benjamin Bourigeaud hledal spoluhráče centrem. Jeho dlouhá přihrávka byla nepřesná.

28
    Benjamin Bourigeaud to zkoušel individuálně, míč si příliš předkopl, a tak jej rychle chytil domácí Paul Bernardoni,

27
    Sada Thioub vedl akci domácích, obránce míč odehrál mimo hrací plochu, a tak je z toho rohový kop. Centr se snesl před branku a obrana si dokázala poradit.

26
    Hra se znovu vrací do klidnějších kolejí. Hostující celek se drží u míče.
    24. Renaud RIPART - 1:0

24
    Po faulu hostujícího hráče rozehrávali domácí volný kop. Téji Savanier nacentroval před branku a na jeho centr si výborně vyskočil nepokrytý RENAUD RIPART.

23
    Žlutou kartu dostává Benjamin André (Stade Rennes FC).

20
    Paul Bernardoni vyměhl ze své branky a odehrál míč do autu. Vhazování pro hosty.

19
    Hostující celek rozehrává na své polovině, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže dostat do výraznější šance.

17
    S prvním rohem si obrana Rennes poradila, odehrála míč do zámezí. Uspěla i při druhém rohu.

17
    Jordan Ferri našel Rachida Aliouia a jeho ránu z bezprostřední blízkosti výborně vyrazil na roh brankář Koubek.

15
    Domácí brankář nyní rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

12
    Domácí se snaží rychle přenést hru před branku soupeře, což se zatím nedaří.

11
    Úvodních deset minut hry výraznější šanci nepřineslo, ale sledujeme zápas ve velkém tempu z obou stran.

10
    Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, míč má brankář. Romain Del Castillo bleskově přenesl hru.

9
    Benjamin André kombinuje se svými spoluhráči, do střelecké pozice se dostal, ale obrana si dokázala poradit.

7
    Hraje se na polovině hostujícího celku, Antonin Bobichon to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

4
    Rachid Alioui zakončoval z hodně nepříznivé pozice, jeho projektil končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

3
    Jérémy Gelin vhazuje na polovině hrací plochy, následně pokračují hosté v akci. Domácí rychle získali míč.

2
    Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, ten se propracoval do střelecké pozice, obrana Nimes si poradila.

1

Nastoupí proti sobě v dohrávce 27. kola sousedé v tabulce. Hosté jsou na desáté pozici a domácí jedenáctí. V posledních zápasech mají výrazně lepší bilanci hráči Rennes, kteří z posledních pěti zápasů bodovali ve čtyřech, třikrát remizovali. Naopak Nimes z posledních pěti zápasů prohrálo hned tři. V posledním utkání se střelecky docela dařilo oběma týmům. Nimes porazil Caen 2:0 a Renner uhrál plichtu 3:3 s Angers.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1, V tomto zápase proti sobě nastoupí Nîmes Olympique a Stade Rennes FC

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Jan Prošek

Góly: 24. Ripart (Savanier), 55. De. Bouanga, 72. Bobichon (Savanier) – 40. Lybohy (vla.)

Karty:   31. Lybohy (NOQ), 37. Ferri (NOQ) – 23. André (REN)   45+5. André (REN)   45+2. Briancon (NOQ)

Nîmes Olympique: Bernardoni – Thioub (84. Guillaume), Briancon, Lybohy, Miguel – Savanier – De. Bouanga (90+2. Buadés), Ferri, Bobichon (79. Valls), Ripart – Alioui.
    Náhradníci: Valette – Bozok, Guillaume, Buadés, Valdivia, Valls, Paquiez.

Stade Rennes: Koubek – H. Traoré, Mexer, Nyamsi, Doumbia (66. Camavinga) – Bourigeaud, Gelin, André – Del Castillo, Ben Arfa, Hunou.
    Náhradníci: Diallo – Camavinga, Janvier, Johansson, Lauriente.