Štrasburg – Lyon 2:2 (kon.) | Amiens – Nîmes 2:1 (kon.) | Dijon – Remeš 1:1 (kon.)
Monaco – Bordeaux 1:1 (kon.)
Amiens SC
2:1 (0:0)
Nîmes Olympique
cz Sobota 09.03.2019, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:55:52)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:15.

Je konec. Amiens dnes vyhrálo na domácí půdě 2:1. V prvním poločase jsme se žádné větší šance nedočkali. Ve 49. minutě ovšem poslal domácí do vedení Guirassy. V 53. minutě ovšem srovnal Alioui. V 64. minutě ale vrátil vedení na domácí stranu Pieters. Konec utkání byl vyhrocený a v 90. minutě uviděl červenou kartu Guirassy. Domácí mužstvo to ale nakonec zvládlo a tři body zůstaly doma.

90+6

90+5
    Opět skončil centr hostů pouze v moci brankáře.

90+4
    Erik Pieters nyní poslal soupeře k zemi a Nimes tak bude u balónu v poslední minutě nastavení.

90+3
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Cheick Timite, přichází Juan Ferney Otero.

90+2
    Hosté se snaží dostávat míče do vápna soupeře, ale následná střela Savaniera skončila nad.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
    90. Červená karta Guirassyho.

90
    Sehrou Guirassy (Amiens SC) naprosto zbytečně zezadu poslal protihráče k zemi a dostává jasnou červenou kartu.

88
    Sehrou Guirassy se snažil držet míč u rohového praporku, což se mu chvíli dařilo, ale následně přišel o balón.

86
    Posléze se sice dostal do zakončení Loïck Landre, ovšem jeho pokus letěl jen vedle levé tyče.

85
    Nyní Nimes získalo volný kop z pravé strany a je to tak šance na srovnání zápasu.

84
    Hosté se dostali k míči na své polovině, ale stále se nemohou dostat do nějaké šance.

82
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Sámán Ghoddos, přichází John Stiven Mendoza.

80
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Jordan Ferri, přichází Baptiste Guillaume.

78
    Opět se otevřel prostor před domácím hráčem, který ale napálil ruku soupeře a Amiens získalo přímý kop.

77
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Sofiane Alakouch, přichází Umut Bozok.