Venlo – Excelsior 1:0 (kon.) | Den Haag – Heerenveen 2:3 (kon.) | Eindhoven – Breda 2:0 (kon.)
Willem II – Graafschap 3:2 (kon.)
HFC ADO Den Haag
2:3 (0:1)
SC Heerenveen
cz Sobota 09.03.2019, 19:45 • Cars Jeans Stadion (Den Haag) • Holandská Eredivisie • 25. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:52:58)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 10:10.

Je dobojováno! Skvělé utkání až do konce sehrály oba celky. Na výkon obou celků nemůže být naštvaný ani jeden z trenérů. V prvním poločase se dokázal prosadit Michel Vlap a do kabin se šlo za jednobrankového vedení pro Heerenveen i přes několik nevyužitých šancí domácích. Podobně to bylo i ve druhém poločase. Domácí nevyužili opět několik šancí. O snížení se postaral český útočník Tomáš Necid, který se trefil hlavičkou přesně. Po necelých pěti minutách poslal do vedení Heerenveen opět Michel Vlap. Další šance měli hráči Den Haagu, ty ale zůstaly nevyužity. V nastavení hosté navýšili skóre díky brance Sama Lammerse. Snížení Den Haagu přišlo už pozdě. Dvě minuty před koncem se trefil z penalty Abdenasser El Khayati. Utkání rozhodla produktivita, která dnes byla na straně Heerenveenu. Tento celek se tak přiblížil Play Off Evropské lize.

90+6

90+5
    Po souboji ve vápně Heerenveenu se ocitli dva hráči na zemi. Nic vážného z toho ale není.
    90+4. Abdenasser El Khayati - 2:3

90+4
    Den Haag právě vstřelil branku!
    Z pokutového kopu se trefil ABDENASSER EL KHAYATI, když poslal míč do pravého dolního rohu. Brankář šel na druhou stranu.

90+3
    Byla nařízena penalta za faul na Tomáše Necida. Domácí obránce strčil do Tomáše Necida rukama a nic jiného než pokutový kop z toho být nemohlo.
    90+2. Sam LAMMERS - 1:3

90+2
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Ztráta míče domácího celku znamenala rychlý protiútok Heerenveenu. Po skvělém zisku míče a následné přihrávce od Pelleho van Amersfoorta se pak s přehledem prosadil SAM LAMMERS do levého dolního rohu.

90+1
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    K dalšímu autovému vhazování hráči Heerenveenu opět nespěchají.

89
    Dlouhý nákop domácího celku se k nikomu nedostal. Míč bude rozehrávat hostující brankář Warner Hahn.

88
    Žlutou kartu dostává Tom Beugelsdijk (HFC ADO Den Haag).

87
    Tomáš Necid se dožadoval pokutového kopu, když po souboji ve vápně spadl na zem. Rozhodčí na to reaguje jasně, pokutový kop nebude.

86
    Utkání se pomalu blíží ke konci, žádný větší tlak domácích ale nepřichází.

84
    Robert Zwinkels zakládá další akci odkopem od branky. Je z toho pouze vhazování, a to pro hostující celek z Heerenveenu.

83
    Heerenveen vhazuje, příliš ale nespěchá a pokouší se tahat čas.

82
    Domácí se pomalu snaží dostat do větší brankové příležitosti. Do individuální akce se pustil sám Tom Beugelsdijk. Na obraně hostů ale jeho útok skončil.