NY Islanders – Columbus 2:0 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 3:2 (kon.) | Toronto – Tampa Bay 2:6 (kon.)
Minnesota – San Jose 0:3 (kon.) | Chicago – Arizona 7:1 (kon.) | Colorado – Carolina 0:3 (kon.)
Edmonton – NY Rangers 3:2 (po pr.)
Philadelphia Flyers
3:2 (0:1, 3:0, 0:1)
Ottawa Senators
cz Utorok 12.03.2019, 00:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji nerušený zbytek noci. (02:43:55)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 36:22 (10:6, 15:5, 11:11)
    Zblokované střely – 16:17
    Vyhraná vhazování – 26:22
    Trestné minuty – 4:8
    Hity – 24:20

Hokejisté Philadelphie vítězí nad Ottawou 3:2 a zase více rozhořeli plamínek naděje na postup do play-off!

Domácí utkání nezačali moc dobře a od 10. minuty dokonce po teči Chrise Tierneyho prohrávali. Druhá třetina ale jasně patřila Letcům, kteří v ní otočili skóre třemi zásahy, o které se postarali Oskar Lindblom, Michael Raffl a Scott Laughton. Ve třetí části domácí hru relativně kontrolovali a zdálo se, že už soupeře ke zdramatizování zbytku duelu nepustí. V čase 57:03 však Sens sehráli povedenou akci, na jejímž konci byl Filip Chlapík a přeci jen ještě bylo zaděláno na zajímavý závěr. Ten ale Ottawě zkomplikoval vyloučením Zack Smith a Letci tak těsnou výhru již uhájili.

59:46
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazuje se před Elliottem...

59:21
    Hosté odvolávají brankáře a vyrovnávají tak poměr hráčů v poli!

59:00
    Hosté si vyžádali oddechový čas!
    58:37 Anderson fantasticky zasáhl proti Couturierovi.

58:37
    Craig Anderson ještě udržel Sens ve hře! Po přihrávce Girouxe střílel Sean Couturier do téměř odkryté branky, ale Anderson se senzačně dokázal přesunout a domácího hráče vychytal!

57:59
    Obrovská komplikace pro Ottawu! Za podražení van Riemsdyka je vyloučen Zack Smith a Flyers tak budou hrát dvě minuty před koncem přesilovku!
    57:03 Filip CHLAPÍK - 3:2

57:03
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Hosté to teď sehráli výborně a přeci jen závěr dramatizují! Chabot nahrál na levý kruh Zackovi Smithovi, který následně našel FILIPA CHLAPÍKA a ten se trefil z mezikruží k levé tyčce z pohledu brankáře Elliotta. Český útočník zaznamenal svou druhou trefu kariéry v NHL. Asistence: Zack Smith a Thomas Chabot.

56:02
    Puk byl sražen do ochranné sítě. Následuje reklamní přestávka.

55:44
    Z pravého kruhu vypálil Bobby Ryan, Elliott byl pozorný.

55:03
    Zbývá pět minut do konce třetí třetiny.

54:40
    Ottawě se nedaří kombinace a tak to Chris Tierney zkusil individuálně. Vůbec to neudělal špatně. Stahovačkou se zbavil obránce a střílel z mezikruží. Elliott ale podržel svůj tým!

54:04
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazuje se před Elliottem.

Martin Augustin

Góly a asistencie: 23. Lindblom (Couturier, Gostisbehere), 27. M. Raffl (Patrick), 40. Laughton (Konecny, M. Raffl) – 10. Tierney (Harpur, Balcers), 58. Chlapík (Z. Smith, Chabot)

Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Sanheim, Provorov, P. Myers, Gostisbehere, Gudas, Hägg, MacDonald (A) – Giroux (C), Couturier (A), Lindblom – Konecny, Patrick, J. van Riemsdyk – Hartman, Laughton, M. Raffl – Knight, Varone.
    Ottawa Senators: C. Anderson (A. Nilsson) – DeMelo, Chabot, Ceci, Wolanin, Harpur, Borowiecki (A) – Duclair, Pageau (A), B. Tkachuk – B. Ryan, Chlapík, Z. Smith (A) – Bödker, O. Lindberg, Gibbons – Pääjärvi, Tierney, Balcers.

Rozhodca: Anderson, Charron – Mills, Smith

Diváci: 18 193