FK Krasnodar – Valencia 1:1 (kon.) | Salzburg – Neapol 3:1 (kon.) | D.Kyjev – Chelsea 0:5 (kon.)
Villarreal – Zenit 2:1 (kon.) | Arsenal – Rennes 3:0 (kon.) | Slavia – Sevilla 4:3 (po pr.)
Benfica – D. Záhreb 3:0 (po pr.) | Inter – Frankfurt 0:1 (kon.)
FK Krasnodar
1:1 (0:0)
Valencia CF
cz Štvrtok 14.03.2019, 18:55 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Európska liga • Osemfinále

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 16:12. (20:50:18)

Je konec! Dnešní infarktové utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1, což Valencii stačí k postupu mezi nejlepší osmičku týmů Evropské ligy. Krasnodar se dlouho pokoušel o kýženou branku, kterou nakonec vsítil pět minut před koncem zápasu, což pro soupeře nebyla dobrá zpráva. Jenomže španělský celek v posledních minutách zapnul, v nastaveném čase se Rodrigovi podařilo oslovit Guedese, který rozhodl o postupujícím. I takovéto momenty jsou k vidění v Evropské lize, každopádně dál jde Valencia.

90+5

90+4
    Ještě jedná žlutá karta tohoto zápasu, vyfasoval jí hostující Gameiro.

90+4
    Ještě jedna standardka pro domácí celek, do šestnáctky se žene i brankář Safonov.

90+3
    Žlutou kartu dostává Gonçalo Guedes (Valencia CF).
    90+3. Gonçalo GUEDES - 1:1

90+3
    Valencia právě vstřelila branku!
    Opět neskutečné, Valencia totiž v poslední minutě nastaveného času srovnala! Gameiro se u brankové čáry dokázal prohnat kolem protihráče, poté předal pod sebe na volného GONCALA GUEDESE, který přesnou ránou levou nohou nedal Safonovovi sebemenší šanci.

90+3
    Do konce nezbývá moc času, navíc Gayá nenahrál přesně Guedesovi.

90+2
    Safonov poslal míč daleko na druhou stranu, kde navíc Claesson uspěl v hlavičkovém souboji. Valencia se ale hodně rychle dostala zpět k balónu.

90+1
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mauricio Pereyra, přichází Ivan Taranov.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Do vzdušného prostoru se dokázal vyškrábat Gabriel, který ale hlavičkoval kousek nad branku. To byl doslova infraktový moment pro domácí fanoušky.

88
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Carlos Soler, přichází Kévin Gameiro.

87
    Ve středu hrací plochy dokázal zasáhnout Olsson, který poslal míč pouze k protihráči. Tím byl Wass, jehož centrovaná nabídka málem proletěla k Solerovi.
    85. Magomed SULEJMANOV - 1:0

85
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    To je neuvěřitelné, domácí totiž vsítili kýženou branku! Střídající MAGOMED-ŠPAGI SULEJMANOV si potáhl míč k hranici pokutového území, odkud naprosto seznačně přesnou ránou vypálil ke vzdálenější konstrukci, kam se Neto natahoval zcela marně. Nyní musí útočit Valencia, která má hodně málo času.

85
    Neto si dával s provedením odkopu celkem dost načas, nakonec mu to u sudího prošlo. I tak jeho výkop směřoval na Spajiće, jenž hlavičkoval do autu.

84
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, s Krasnodarem to nevypadá moc optimiticky. Naopak hostující celek hraje přesně tak, jak potřebuje.