Nice – Toulouse 1:1 (kon.) | Lille – Monaco 0:1 (kon.)
Lille OSC
0:1 (0:0)
AS Monaco
cz Piatok 15.03.2019, 20:45 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Ligue 1 Uber Eats • 29. kolo

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:18. (22:42:11)

Hlavní rozhodčí nakonec ukončil druhý poločas až po šesti nastavených minutách. Monako se raduje ze třech bodů, které vystřelil v samém závěru Carlos.

Úvodní minuty sice patřily Monaku, ale velmi rychle se ke slovu dostal druhý tým Ligue 1. Lille začalo přehrávat hostující celek a dostalo se také do vážnější šance. Nejprve pálil Jonathan Bamba do břevna, poté měl otevřenou branku před sebou Mendes, ale ani on gól nedal. Těsně před přestávkou měl ještě šanci znovu Bamba, ale ani na druhý pokus neposlal míč mezi tři tyče.

Po změně stran tempo spíše klesalo. Po sedmdesáti minutách přece jen Rony Lopes dopravil balon do sítě, ale ještě předtím si pomohl při zpracování rukou a tak se nadále pokračovalo bez branek. Až v samém závěru druhé půle přišel blesk z čistého nebe. Aholou se štěstím našel Carlose, který si obhodil Fonteho a poté propálil Maignana.

90+6

90+6
    Fotbalisté Monaka si ale hlídají jednobrankové vedení daleko do vlastní branky. Lille se navíc nemůže dostat k míči.

90+5
    Jemersonovi se dlouho nechtělo po ošetření na hrací ploše za postranní lajnu. Zápas bude jistě trvat déle, než nastavené čtyři minuty.

90+4
    Po faulu na hranici vápna dostává žlutou kartu také střídající Rui Fonte.

90+4
    Subašićovi trvala rozehrávka od své branky o něco déle, ale nakonec míč přece jen poslal ke středovému kruhu. Lille už příliš času na srovnání nezbývá.

90+3
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90+2
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Nacer Chadli.
    90+1. CARLOS - 0:1

90+1
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Monako se v nastaveném čase dostává do vedení! Jean-Eudes Aholou si zpracoval míč před vápnem, poté ho poslal na hranici ofsajdu CARLOSOVI. Brazilský útočník si ještě vysokou kopačkou obhodil Fonteho a poté prostřelil i Mikea Maignana.

90+1
    José Fonte musel sáhnout k taktickému faulu u středové čáry. Po zákroku na Lopese vidí žlutou kartu od hlavního rozhodčího.

90
    Po faulu na Gelsona Martinse rozehrávali hosté volný přímý kop. Ani tentokrát se ale centr Ronymu Lopesovi příliš nepovedl a domácí se s klidem ubránili.

89
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Thiago Mendes, přichází Thiago Maia.

88
    Luiz Araújo následně zajel skluzem do Silvy a dostává ještě před koncem druhého poločasu žlutou kartu.

88
    Araújo sám překonal tři bránící hráče Monaka, poté přihrával pod sebe, kde už čekal na balon Ikoné. Z voleje ale netrefil míč ideálně a toho využil k obrannému zákroku Glik.

87
    Také Monako se vydalo do útoku. Po centru Ronyho Lopese však skončil míč jen v rukavicích Mikea Maignana. Velmi snadný zákrok pro domácího brankáře.

86
    Ikoné si těsně před vápnem vyměnil míč s Mendesem, následně ale už nedokázal přihrát do lepšího postavení střídajícímu Rui Fontemu.

85
    Djibril Sidibé udeřil loktem ve hlavičkovém souboji Fonteho do obličeje a vidí od hlavního rozhodčího žlutou kartu.