Toronto – Philadelphia 7:6 (kon.) | Columbus – Carolina 3:0 (kon.) | Dallas – Vegas 1:2 (kon.)
Colorado – Anaheim 3:5 (kon.) | Calgary – NY Rangers 5:1 (kon.) | Vancouver – NJ Devils 2:3 (1:2 po s.n.)
Detroit – NY Islanders 2:1 (kon.) | Pittsburgh – St. Louis 1:5 (kon.) | LA Kings – Florida 3:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
Vancouver Canucks
2:3 (0:0, 1:0, 1:2 - 0:0)
New Jersey Devils
cz Sobota 16.03.2019, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:09:30)

Dnešní utkání sledovalo 17 552 diváků.

Tři hvězdy utkání:
    1. Elias PETTERSSON (VAN) 1 + 0
    2. Stefan NOESEN (NJD) 1 + 0
    3. Jacob MARKSTRÖM (VAN) 31 zák., 2 góly, 93,9%

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Vancouver Canucks: 27

New Jersey Devils: 33.

Máme za sebou utkání, které začalo připomínat zápas kvalit NHL až v poslední třetině. Předchozích čtyřicet minut totiž připomínalo duel dvou týmů, které si přišly zabruslit... a mnohdy ani to ne. Ve třetí třetině se díky gólům hra přece jenom zvedla a nakonec se bylo v této části na co dívat. Vancouver může litovat ztraceného dvoubrankového náskoku, což ho nakonec stálo i celý zápas.

Damon SEVERSON - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    DAMON SEVERSON sice upadl při zakončení, ale přesto dokázal překonat Markströma a to znamená jediné – dnešní zápas končí vítězstvím hostů.

1:1
    Travis Zajac (New Jersey) položil Markströma, ale pak jeho dloubáček končí za brankou.

6. séria
    1:1
    Nikolaj Goldobin (Vancouver) svůj nájezd vůbec nezvládl, puk mu sjel z hole...

5. séria
    1:1
    Jacob Markström vychytal i Noesena, nájezdy pokračují.

5. séria
    1:1
    Bo Horvat (Vancouver) zkusil bekhendovou kličku, Blackwood chytá.

4. séria
    1:1
    Ani Kenny Agostino (New Jersey) nedává gól, jeho kličku gólman Canucks přečetl.

4. séria
    1:1
    Alexander Edler (Vancouver) neprostřelil Blackwooda.

3. séria
    1:1
    Blake Coleman (New Jersey) neproměnil svůj nájezd, čímž se domácí udrželi ve hře.

3. séria
    1:1
    Tanner Pearson (Vancouver) také trefuje brankovou konstrukci.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 24. Pettersson (Boeser, Horvat), 42. Pearson (Horvat) – 46. Rooney (C. Carrick, Agostino), 54. Noesen (Tangradi, Butcher), rozh. náj. Severson