Sassuolo – Sampdoria 3:5 (kon.) | Spal – AS Rím 2:1 (kon.) | Turín – Bologna 2:3 (kon.)
Spal
2:1 (1:0)
AS Rím
cz Sobota 16.03.2019, 18:00 • Stadio Paolo Mazza (Ferrara) • Talianska Seria A • 28. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký večer. (20:06:04)

Fotbalisté AS Řím nečekaně padli na hřišti Spalu a zkomplikovali si tím situaci v boji o účastnická místa v pohárové Evropě. V prvním poločase nehráli svoji hru a trestem jim byl inkasovaný gól. Po změně stran se favoritovi z Věčného města se díky penaltě sice podařilo vyrovnat, avšak jen o pět minut později mu pokutový kop uškodil. Ani přes závěrečný tlak už AS Řím srovnat nedokázal a se Spalem, který si připsal teprve šesté vítězství, prohrál i podruhé v sezoně.

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 12:19.

90+6

90+5
    Ofenzivní snahu definitivně ukončil útočný faul. Římané už nemají moc času.

90+4
    A tato taktika se zdá být úspěšná. Fotbalisté AS Řím se stále nemohou protlačit k zakončení.

90+3
    Domácí už se soustředí výhradně na defenzivu. Když se dostanou k míči, bleskově ho odkopnout pryč. Nejlépe co nejdál od své branky.

90+1
    Přestože se z hlediště ozývá pískot, nastavený čas už se nezkrátí.

90
    Gianluca Rocchi je k Římanům štědrý. Na vyrovnání zápasu jim poskytl celých šest minut.

89
    Individuálně se snažil prosadit Petagna (Spal), dvojice soupeřů však byla nad jeho síly.

87
    Obrana Spalu se ani nemusela moc snažit, protože přetažený centr stejně skončil v zámezí.

86
    Roh pro AS Řím.

84
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Alessandro Murgia, přichází Lorenco Šimić.

83
    O vyrovnání usilující Džeko (AS Řím) zamířil pouze do prostoru, v němž se vyskytoval brankář.

80
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Rick Karsdorp, přichází Davide Santon.

80
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Pasquale Schiattarella.

79
    Cionek svírá svou hlavu v dlaních. Proč? Protože právě zahodil šanci vstřelit uklidňující gól! Hráč Spalu si na levé straně vápna naskočil na centr, po kterém zaťukal na vrchní část břevna.

77
    Avizované střídání v týmu Spal: zraněný Manuel Lazzari odešel ze hřiště, nahradil ho Vasco Regini.