Hattrick Brno – Česká Lípa 0:0 (*16:00) | Pardubice – Black Angels 0:0 (*17:00) | Pardubice – Bulldogs 5:4 (kon.)
Znojmo – Královské Vinohrady 4:5 (kon.)
Sokoli Pardubice
5:4 (2:2, 0:2, 3:0) Stav série: 3:0
Bulldogs Brno
cz Sobota 16.03.2019, 17:00 • SH Dašická Pardubice • Play-down Livesport Superligy CZ • 1. kolo

Nejlepší hráči utkání
    Za hostující celek je to Michal Pešák a za domácí Ivo Teichman. (18:50:52)

Konec! Buldoci v tomto zápase vždy vedli a Pardubice jen dotahovaly. Nicméně dvě minuty před koncem se Pardubice dostaly poprvé do vedení a po velkém boji vítězí i ve třetím utkání v této sérii.

59:30
    Třicet sekund chybí Pardubicím, aby se radovali ze třetího vítězství.

59:12
    Trpělivá kombinace hostů pokračuje...následně došlo ke střele, která byla sražená.

58:48
    Dostali se do kombinace, ale na jejich střelu zatím čekáme.

58:30
    Hosté to pochopitelně zkouší bez brankáře.

58:03
    Avšak Brno má ještě dvě minuty k tomu, aby vyrovnalo, což je ve florbale dostatek času.

57:58
    Oddechový čas pro hosty.
    57:58 Martin ZOZULÁK - 5:4

57:58
    Pardubice právě vstřelily branku!
    To jsou věci. Pardubice se poprvé v zápase dostávají do vedení a lepší chvíli si k tomu nemohli vybrat. MARTIN ZOZULÁK bude pravděpodobně hrdinou dnešního zápasu, který rozhodl dnešní utkání. Asistence: Ivo Teichman.

57:21
    Jan Bílý a jeho snaha, avšak byl na něj spáchán nedovolený zákrok. Blíží se nám konec a prodloužení je na spadnutí.

56:00
    Čtyři minuty do konce třetí třetiny a nejspíše uvidíme poprvé v sérii prodloužení.

54:25
    Nastává fáze hry, kdy může každá chyba rozhodovat. Sokol je i nadále aktivnější při hře na míčku, ale již se nedostává do velkých šancí a dává si velký pozor na případnou chybu z jeho strany.

52:22
    Adam Konečný od levého mantinelu nebezpečně vystřeli. Haleš nakonec našel míček před sebou a ihned jej chytá do svých rukou.

51:33
    Necelých deset minut mají jedno, či druhé mužstvo k tomu, aby zvrátilo vedení na svou stranu.

50:49
    Na dnešní utkání si našlo cestu 313 diváků.

50:03
    Jan Bílý se neohroženě dral směrem dopředu podél levého mantinelu, ale nakonec mu utíká míček.

49:24
    Michal Janeček tvrdě bojuje v rohu, ale nakonec se mu nepodařilo dostat ze sevření obránce Brna a nedokázal přihrát před branku Barteka.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 4. P. Pakosta (Dlesk), 20. Teichman (Šmíd), 42. Zozulák (Formánek), 45. Teichman (Šmíd), 58. Zozulák (Teichman) – 3. Pešák (Jaakkonen), 16. Pešák (Mráz), 36. Fajt, 40. Koláčný (Grlický)

Sokoli Pardubice: Haleš (Levínský) – Oubrecht, Škeřík, Slabý, Prix, Bílý, Krigovský, Formánek – Petr, Janeček, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – P. Pakosta, Šmíd, Savický – Žáček, Černý.
    Bulldogs Brno: Bartek (Kuhn) – Vojtíšek, Marek, Michálek, Surkoš – Mráz, Lorenc, Grlický – Němec, Kadavý, Pešák – Koláčný, Fajt, Novotný – Konečný, Jaakkonen, Komínek.

Rozhodca: Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc