Sereď – Slovan Bratislava 1:4 (kon.) | Žilina – Michalovce 4:0 (kon.) | Podbrezová – Nitra 1:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Senica 3:2 (kon.) | Trenčín – Trnava 0:1 (kon.)

Fauly: 18:11. (17:22:31)

Slovan vyhráva v Nitre nad nováčikom zo Serede! Naďalej tak zostáva neporazený a mieri za titulom. Hneď po dvoch minútach otvoril skóre Dávid Strelec a tesne pred prestávkou zvýšil rozdiel Marin Ljubicić. Sereď po prestávke zlepšila výkon a dokázala znížiť zásluhou Miloša Lačného. Už to vyzeralo na dramatickú zápletku, ale Bankole Adekuoroye si nečakane strelil gól a pochoval nádeje nováčika. Desať minút pred koncom sa konečne po množstve striel presadil aj Andraž Šporar a uzavrel skóre tohto duelu. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem krásny zvyšok víkendu! Stretnutie komentoval Filip Sabo.

90+1

90
    Hrať sa bude ešte jednu minútu nad rámec hracieho času!

89
    Žltú kartu dostáva Ibrahim Rabiu (ŠK Slovan Bratislava).

88
    Zníženie na kopačke mal Alex Iván, ale jeho obstrel len tesne preletel okolo ľavej žrde! Dominik Greif teraz síce kontroloval strelu, ale určite poriadne tŕpol.

87
    Domáci sa snažili zakombinovať a dostať sa do šestnástky súpera, ale ich kombinácia bola veľmi nepresná.

86
    Striedanie v tíme ŠKF iClinic Sereď: z ihriska odchádza Aldo Baéz, prichádza Kristián Lukáčik.
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Rharsalla Moha, prichádza Boris Cmiljanić.

85
    Slovan vyhráva zaslúžene, ale Sereď nehrala tak zle ako hovorí výška skóre! Domáci by už určite mali radi zvyšné minúty za sebou!

84
    Fauly 17 – 10!

83
    Marin Ljubicić našiel krásne svojho spoluhráča a Andraž Šporar v ďalšej šancu! Andraž Šporar sa pokúsil prekonať brankára lobom, ale lopta padá iba na vrchnú sieť!

82
    Rozohrávka nakrátko nebola úspešná, ale Slovan zostáva naďalej pri lopte.

81
    Hostia majú až príliš veľa priestoru, lebo Sereď totáne otvorila hru a obrana zostáva vysoko v ofenzíve. Roh pre Slovan!

80
    Slovan dal gól!
    Gól strelil ANDRAŽ ŠPORAR.
    Predsa len sa Andraž Šporar dočkal! Jeho prvá strela opäť trafila iba protihráča, ale opakovaný pokus prešiel cez dvoch hráčov Serede a Pavol Penksa letel do opačnej strany ako lopta. Rozhodnuté!

79
    Dominik Greif pri rozohrávke naťahuje čas a zbiera sekundy, čo sa nepáči domácim futbalistom.

78
    Ruka jedného z obrancov Slovana na hranici vápna, ale priamy kop sa nepíska!

77
    Moha rozohrával ďalšiu štandardnú situáciu, ale z blízka dokázal poslať loptu iba nad bránu Pavla Penksu.

76
    Žltú kartu dostáva Ľubomír Michalík (ŠKF iClinic Sereď).

76
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dávid Strelec, prichádza Rafael Ratão.

Filip Sabo

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Góly: 59. Lačný (Kuzma) – 2. Strelec (Bajrić), 42. Ljubicić (Dražić), 70. Adekuoroye (vla.), 80. Šporar

Karty:   40. Menich (SER), 73. Morong (SER), 76. Michalík (SER) – 45. Suchockij (SBA), 89. Rabiu (SBA)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 2:7. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:11.
    ŠKF Sereď: Penksa – Hučko, Menich, Michalík (C), Sus – Baéz (86. Lukáčik), Adekuoroye – Morong (75. Špehar) – Iván, Kuzma (61. Pankarićan), Lačný.
    Náhradníci: Nwolokor – Mečiar, Ulrich, Pankarićan, Lukáčik, Ba, Špehar.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Suchockij, Božikov (C), Bajrić, Medvěděv – de Kamps (65. Rabiu), Ljubicić – Moha (86. Cmiljanić), Strelec (76. Ratão), Dražić – Šporar.
    Náhradníci: Šulla – Rabiu, Cmiljanić, Nono, Ratão, Guzmics, Holman.

Rozhodca: Ladislav Prešinský – Rastislav Žákech, Daniel Poláček