Hamburger – Darmstadt 2:3 (kon.) | Sandhausen – St. Pauli 4:0 (kon.) | Dynamo Drážďany – Magdeburg 1:1 (kon.)
SV Sandhausen
4:0 (2:0)
FC Sankt Pauli
cz Sobota 16.03.2019, 13:00 • Hardtwaldstadion (Sandhausen) • 2. nemecká Bundesliga

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný den! (14:52:48)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:5.
    Střely mimo: 5:4.
    Rohy: 4:5.
    Ofsajdy: 2:1.
    Fauly: 14:5.

Rozhodčí se rozhodl nenastavit zápas ani o minutu. Nebylo to potřeba. Sandhausen si do druhé půle přinesl dvoubrankové vedení, o které se postaral Wooten a Forster. V druhém poločase pokračovali domácí tam, kde skončili a dalšími góly se dostali snadno ke třem bodům. Výhru korunoval Schleusener a skóre uzavíral Forster.

90

90
    Domácí hráči drží míč na polovině soupeře a za hlasitého potlesku dohrávají dnešní utkání, které se jim velmi povedlo.

89
    Hosté měli k dispozici výhodu střely z přímého kopu, jenže ta neudělala žádný problém domácímu brankáři.

87
    Střídání v týmu SV Sandhausen: ze hřiště odchází Forster, přichází Muller.

86
    Forster zůstává ležet na zemi po souboji zhruba na polovině hřiště. Rozhodčí jej nechává ošetřovat domácími lékaři.

85
    Domácí drží míč na svých kopačkách.

84
    Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Lankford, přichází Miyaichi.

83
    Domácí se dostali do rychlého brejku, ale pak se zastavili a začali kombinovat na polovině hřiště. Je slyšet hlasitý potlesk domácích fanoušků.

82
    Hostům se prostě dnes směrem kupředu nedaří. Další akci dokázali zkazit nepřesnou přihrávkou.

81
    Na druhé straně zbytečně Behrens atakoval brankáře soupeře, nakonec je vše vyřešeno domluvou. Míč mají hosté.

80
    Gislason je již na nohou a jeho jméno vyvolávají fanoušci.

79
    Gislason byl ostře trefen na polovině hřiště, rozhodčí situaci pustil. Přesto dochází k ošetření.

78
    Domácí fotbalisté na nějakou chvilku uzamkli svého soupeře v jeho vápně, ale žádná ze střel se neuajala. Nejblíže ke gólu měl Behrens, jenže ten mířil kousek vedle.

76
    Čtvrt hodiny před koncem zápasu se stále nic nezměnilo. Domácí vedou o čtyři branky a o třech bodech je rozhodnuto.