Wolfsberger – Admira Wacker Mödling 2:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Linz 1:2 (kon.) | Wacker – Salzburg 0:2 (kon.)
Rapid Viedeň – Hartberg 2:2 (kon.) | St. Pölten – Mattersburg 0:1 (kon.) | Sturm Graz – Austria 1:0 (kon.)
SC Rheindorf Altach
1:2 (1:0)
LASK Linz
cz Nedeľa 17.03.2019, 17:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakúska Bundesliga • 22. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:09:32)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:14.

Úvod dnešního zápasu byl hodně opatrný a úvodní šance byla k vidění až na konci prvního poločasu. Ta znamenala vedoucí trefu Altachu. Start do druhé půle však domácím vůbec nevyšel, během čtyř minut se hned dvakrát prosadil Joao Victor, který rozhodl o tom, že tři body získá Linz. Domácí celek skončil po základní části na předposlední pozici a zahraje si ve skupině o udržení, zatímco hosté jdou ze druhé příčky do bojů o titul!

90+4

90+3
    Poslední příležitost pro domácí celek na srovnání, Altach vybojoval na konci třetí nastavené minuty další rohový kop!

90+2
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Joao Victor, přichází Yusuf Otubanjo.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. Ta první už spěje ke svému konci, Altach se ne a ne dostat k pokutovému území soupeře.

90
    U balónu je hostující celek, který chytře kombinuje na útočné polovině, domácím už mnoho času na srovnání nezbývá.

89
    Hosté se dostali opět do zakončení po centru z levé strany, následná hlavička byla zbytečná, všemu předcházel útočný faul.

87
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Dominik Frieser.

86
    Zajímavý souboj v pokutovém území Linzu! Domácí se dožadovali penalty, rozhodčí Kijas ale pískal útočný faul!

83
    Hra se v závěru tohoto utkání hodně kouskuje, což pochopitelně hraje do karet především hostujícímu celku, ten i nadále vede.

81
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Samuel Yves Oum Gouet, přichází Adrian Grbic.

80
    Na druhé straně nepřesná rozehrávka domácího celku, balón skončil v zámezí, rozehrávky se ujme brankář Schlager.

79
    Domácí obrana je v tuto chvíli hodně otevřená, jenže i další hostující kontr zastavuje čárový sudí, ofsajd!

77
    Hodně ostrým zákrokem si ve středu hřiště pomohl Wiesinger, který může být rád, že mu nebyla udělena žlutá karta.

76
    Dlouhý aut teď doletěl až ke Kobrasovi. Ten nechtěl riskovat chybnou rozehrávku a míč nakopl na útočnou polovinu.

75
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Christian Gebauer, přichází Joshua Gatt.

74
    Hosté postupovali do rychlého brejku, jenže celou situaci zastavil praporek čárového rozhodčího, který signalizoval ofsajd!