Ufa – Groznyj 0:1 (kon.) | Lok. Moskva – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | S. Moskva – Zenit 1:1 (kon.)
Lokomotiv Moskva
1:0 (0:0)
FK Krasnodar
cz Nedeľa 17.03.2019, 14:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga • 20. kolo

Utkání je u konce. Jediný gól dnešního zápasu padl do hostující branky po penaltě Antona Mirančuka. Lokomotiv tak doma zaslouženě uhájil všechny tři body. (16:26:11)

90+5

90+5
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Alexej Mirančuk, přichází Rifat Žemaletdinov.

90+3
    Hra pokračuje až teď. Krasnodaru už nezbývá moc času.

90+2
    Jeden z domácích hráčů dostal loktem do obličeje. Hra je na chvilku přerušena.

90+1
    V první minutě nastavení se hostujícím hráčům nepovedlo dovést míč ani do vápna domácího vápna.

90
    Rozhodčí nastavil ještě další tři minuty zápasu.

90
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Éder.

90
    Ani tenhle roh hostujícím hráčům nevyšel. Míč už je zase daleko od branky Lokomotivu.

89
    Roh Pro Krasnodar.

89
    Centr do vápna nakonec skončil u jednoho z domácích obránců, který ale dokázal míč poslat pouze zpět k hostujícím fotbalistům.

88
    Na závěr utkání bude Krasnodar rozehrávat nadějnou standardní situaci.

86
    Jefferson Farfán to zkusil zpoza vápna, jeho střela k pravé tyči skončila v rukavicích Safonova.

84
    Útočný hostující faul ukončuje nadějně se rodící akci. Hostujícím fotbalistům už opravdu nezbývá moc času do konce utkání.

83
    Na centr z levé strany si vyskočil Alexej Mirančuk, svou hlavičkou ale hostující branku přestřelil.

82
    Viktor Claesson se už napřahoval ke střele zpoza vápna, v tom ale přiletěl jeden z domácích obránců, který mu míč vypíchl za pět minut dvanáct.

81
    Hostující hráči kombinují na vlastní polovině

80
    Alexej Mirančuk si přímo hrozivě v přečíslení 3 na 2 zpracoval míč, a tak ho odevzdal hostujícímu obránci.

78
    Závar před domácí brankou gólem nekončí. Krasnodaru zbývá už jenom dvanáct minut do konce zápasu.