Ufa – Groznyj 0:1 (kon.) | Lok. Moskva – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | S. Moskva – Zenit 1:1 (kon.)
FC Ufa
0:1 (0:0)
FK Achmat Groznyj
cz Nedeľa 17.03.2019, 12:00 • Dynamo Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 20. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (13:56:05)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13.

Je dobojováno! Ufa i třetí zápas tohoto kalendářního roku prohrála o jediný gól a nadále čeká na první vítězství od loňského 11. listopadu. Domácí měli míč častěji na kopačkách, ale kromě Thillem trefeného břevna víceméně nezahrozili. To Achmat se dostával do šancí mnohem jednodušeji a po jedné z nich i vystřelil rozhodující gól, když centr Ravanelliho ve dvaasedmdesáté minutě využil Švec. Groznyj si tak polepšil na 27 bodů a posunul se na osmé místo, zatímco Ufa zůstává předposlední.

90+5

90+4
    Krotov přišel o míč pár decimetrů vedle hostujícího vápna. Achmat může pošetřit několik desítek cenných vteřin.

90+3
    Už tradiční situace v podobě domácího centru, ze kterého nevzešla žádná střela. Pro Jokiće byl míč příliš vysoký na to, aby mohl pořádně hlavičkovat.

90+2
    Groznyj poměrně snadno kombinoval na polovině soupeře, kde čelil dosti rozevřené obraně. Zakončení z necelých třiceti metrů však letělo hodně mimo.

90+1
    A zase jenom nepřesný centr z pravého křídla. Jeden z domácích míč jen lehce lízl a posunul ho do rukavic gólmana.

90
    Nad rámec druhého poločasu je přidáno celých pět minut! Pro Ufu je to krátká doba, zatímco o hostech platí přesný opak.

89
    Domácí po celý zápas tlačí bota v přesnosti centrů. Ten poslední ze svého vápna vyboxoval pozorný Jevgenij Gorodov.

88
    Hra se začíná výrazně kouskovat, což pochopitelně hraje do karet Achmatu. Od zisku tří bodů ho dělí nějakých pět minut.

86
    Bernard Beriša se dostal do obležení tří protihráčů. Dobře si přitom pokryl míč a vynutil si faul domácího kapitána Alikina.

85
    Další Thillova střela ze střední vzdálenosti. Míč proletěl těsně kolem hlavy Semjonova a pak i nad břevnem hostující branky.

84
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Damian Szymański, přichází Oleg Ivanov.

83
    Achmat už nikam nepospíchá a viditelně natahuje čas. Před autem z poloviny hřiště pošetřil několik dalších vteřin Ucijev.

81
    Hostující gólman plachtil vzduchem a při dopadu si zřejmě přivodil nějakou bolístku, kvůli které musí být ošetřen.
    80. Olivier Thill (UFA)

80
    Největší šance pro domácí tým! Na svědomí ji měl Thill, který vypálil z nějakých dvaadvaceti metrů a trefil břevno Gorodovovy brány!

78
    Teď už se Ufa usídlila na polovině soupeře. Jeho obrana však pracuje od první minuty velmi dobře. Gorodov nemusel řešit žádnou větší šanci.