Aves – Chaves 0:1 (kon.) | Nacional – Rio Ave 0:1 (kon.) | Moreirense – Benfica 0:4 (kon.)
Tondela – Feirense 1:1 (kon.)
Moreirense FC
0:4 (0:2)
Benfica Lisabon
cz Nedeľa 17.03.2019, 18:30 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Primeira Liga • 26. kolo

João Félix, Andreas Samaris, Rafa Silva a Florentino Luís se v tomto zápase dokázali prosadit, a tak vstřelili všechny čtyři branky svého týmu. Hosté ze čtyř střel na branku proměnili všechny, a tak vyhrávají tento zápas poměrně jednoznačně. (20:25:49)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 17:10.

90+2

90+2
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Žlutou kartu dostává Bilel Aouacheria (Moreirense FC).

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Gólmani jsou momentálně bez práce, sledujeme pasáž hry, která nabízí velké množství nepřesností.

86
    V poklidném tempu se zápas dohrává, na výraznější šanci nyní už marně čekáme, hostující celek v obou poločasech vstřelil dvě branky.

84
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Jonas, přichází Franco Emanuel Cervi.
    83. Florentino LUÍS - 0:4

83
    Benfica právě vstřelila branku!
    Hostující celek přidává další branku, výborně to po rohovém kopu udělal FLORENTINO LUÍS. Přetlačil obránce,a tak se dostal k míči, který končí v brance.

82
    Francisco Ferreira kombinuje o své branky a má míč pod kontrolou. Fotbalisté Lisabonu hrají zodpovědně.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Moreirense hraje nyní aktivně a pravděpodobně nejlepší pasáž hry, ale nemůže se prosadit.

77
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Gabriel, přichází Florentino Luís.

76
    Joao Aurélio to udělal výborně u rohového praporku, vybojoval míč, následně zakončoval Chiquinho. Jeho ránu kryje hostující brankář.

75
    Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, hostující celek míří za klidnou výhrou v tomto utkání.

73
    Pedro Nuno se pokoušel po přihrávce spoluhráče dostat do zakončení, André Almeida na poslední chvíli zasáhl. Hrál míč, a pak soupeře. Pokutový kop ani náhodou.

72
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Gedson Fernandes.